Corey Taylor na scenie z synem, czyli wszystko zostaje w rodzinie!

i

Autor: Screen z YouTube/Bogdan Trimbaciu - https://www.youtube.com/watch?v=Ln8hxva1ITY Corey i Gliffird Taylor razem na scenie!

Corey Taylor na scenie z synem, czyli wszystko zostaje w rodzinie!

2022-07-26 15:15

Zespół Slipknot jest właśnie w trakcie letniej części swojej trasy koncertowej. Seria występów wystartowała w środę 20 lipca - jako support na wydarzeniu grają grupy Jinjer i Vended, czyli formacja, na czele której stoi Griffin Taylor - prywatnie syn lidera Slipknot. Podczas koncertu w Bukareszcie doszło do ciekawej sytuacji - w pewnym momencie do Coreya dołączył właśnie Griffin! Panowie wykonali razem kultowy numer Slipknot!

Przed zespołem Slipknot pracowite miesiące - w środę 20 lipca ukazał się numer The Ding Song (Time to Sing), który oficjalnie zapowiedział najnowszy, siódmy już album studyjny grupy. Płyta została zatytułowana The End, So Far i ukaże się już 30 września. Na wydawnictwie znajdzie się dwanaście numerów, w tym wydany w listopadzie ubiegłego roku The Chapeltown Rag. Z okazji nowego albumu, część członków zaprezentowała się w nowych maskach. W nich też pojawiają się na trwającej obecnie letniej części trasy koncertowej. W serii występów grupie towarzyszą dwa zespoły - Jinjer i Vended. Na czele drugiego z nich stoi syn lidera Slipknot, Griffin. Na inaugurującym całą trasę występie w Bukareszcie Panowie razem zaśpiewali!

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Corey Taylor na scenie z synem, czyli wszystko zostaje w rodzinie! 

Grupy Jinjer i Vended występują na trasie w roli supportów. Tym łatwiej o wspólny występ ojca i syna! Griffin dołączył do Coreya na scenie podczas wykonywania numeru Custer. Kawałek pochodzi z płyty .5: The Gray Chapter z 2014, którą promował jako trzeci singiel. Zobacz Panów na scenie na wideo poniżej (od minuty 8:20).

Vended - co wiadomo o zespole?

Zespół Vended powstał w 2018 roku i poza Griffinem Taylorem w jego skład wchodzą Simon Crahan (syn perkusisty Slipknot), który gra na perkusji i gitarzysta Connor Grodzicki. W ubiegłym roku ukazała się debiutancka EP-ka kapeli - What Is It/Kill It.