Slipknot i The Dying Song (Time to Sing)! Kapela oficjalnie zapowiedziała nowy album!

i

Autor: Screen z YouTube/Slipknot Nowa muzyka od legendarnej formacji

Slipknot i "The Dying Song (Time to Sing)"! Kapela oficjalnie zapowiedziała nowy album!

2022-07-20 12:55

Na to zapowiadało się już od dłuższego czasu - zespół Slipknot opublikował nowy singiel! Numer został zatytułowany “The Dying Song (Time to Sing)” i oficjalnie zapowiada on najnowszy album kapeli. Członkowie zespołu zadebiutowali z tej okazji w zupełnie nowych maskach! Kiedy ukaże się krążek? Jaki nosi tytuł? Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej!

Corey Taylor, lider zespołu Slipknot, już od kilku miesięcy bardzo dosadnie dawał do zrozumienia, że nowa muzyka formacji zbliża się wielkimi krokami. W listopadzie ubiegłego roku fani dostali, jak się dziś okazuje, pierwszą zapowiedź nowego wydawnictwa - na kolejną przyszło poczekać aż osiem miesięcy, ale oto jest! Slipknot właśnie wydał kolejny singiel i oficjalnie zapowiedział wydanie swojego siódmego już albumu studyjnego.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Slipknot i "The Dying Song (Time to Sing)"

Już we wtorek 19 lipca grupa napisała na swoim Twitterze: “Początek końca” i udostępniła link do swojej strony internetowej i krótkie wideo, na końcu którego usłyszeć było można fragment niepublikowanej dotąd piosenki, w którym to Corey powtarza w kółko słowo “Die”, a następnie krzyczy. Wszystko stało się jasne w środę rano czasu polskiego! 

Dokładnie 20 lipca zespół udostępnił najnowszy numer, zatytułowany The Dying Song (Time to Sing)! Utwór zaczyna się nietypowo - słychać wokal Taylora a’capella, dopiero za kilka sekund numer nabiera prawdziwie slipknotowego charakteru. Do The Dying Song powstał też teledysk, w którym muzycy zadebiutowali w nowych maskach - sprawdźcie go poniżej!

Nowy album Slipknot oficjalnie zapowiedziany! Kiedy premiera?

Wraz z wydaniem singla, zespół oficjalnie zapowiedział premierę nowej płyty. Siódmy album studyjny Slipknot ujrzy światło dzienne już 30 września. Na krążku The End, So Far znajdzie się w sumie dwanaście numerów, w tym wydany w listopadzie ubiegłego roku The Chapeltown Rag. Album jest już dostępny w przedsprzedaży pod linkiem.

Nowa muzyka, nowa sztuka i nowe początki. Przygotuj się na koniec. - brzmi komunikat zespołu.

The End, So Far tracklista

 1. Adderall
 2. The Dying Song (Time To Sing)
 3. The Chapeltown Rag
 4. Yen
 5. Hivemind
 6. Warranty
 7. Medicine For The Dead
 8. Acidic
 9. Heirloom
 10. H377
 11. De Sade
 12. Finale