Simple Plan na koncercie w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy pojawi się formacja?

i

Autor: Materiały prasowe Simple Plan w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Simple Plan na koncercie w Polsce w 2024 roku! Szczegóły wydarzenia

2024-01-29 9:04

Takie powroty lubimy najbardziej! Simple Plan - twórcy hitów takich jak "I'm Just a Kid", "Welcome to My Life", "Summer Paradise" oraz "Shut Up!" ponownie zagrają koncert w Polsce! Zespół wystąpi w ramach trasy koncertowej "Hard As Rock Tour"! Jako goście specjalni przed gwiazdą wieczoru wystąpią Mayday Parade oraz STATE CHAMPS!

Od ich dojścia do sławy w nowym tysiącleciu po osiągnięcie statusu supergwiazd na antenie MTV w trakcie odradzania się pop-punku, SIMPLE PLAN są niezatartą częścią kultury popowej od czasu ich powstania w Montrealu w 1999 roku. Sprzedali 10 milionów albumów na całym świecie, zdobyli kilka nagród Juno, wystąpili na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2010 roku i niedawno rozpowszechnili wszechobecne już wyzwanie TikToka #ImJustAKid, które wygenerowało ponad 3,4 miliona filmów, w tym nagrania Hilary Duff, Eda Sheerana, Ushera oraz Venus i Sereny Williams.

Ale co najważniejsze, nigdy nie stracili kontaktu z tym, co naprawdę się liczy - z ich publicznością. Ta ambicja w pełni ujawnia się na szóstym albumie studyjnym zespołu, “HARDER THAN IT LOOKS”. To pierwsza płyta wydana przez samych Comeau, wokalistę Pierre'a Bouviera oraz gitarzystów Sébastiena Lefebvre'a i Jeffa Stinco. Album honoruje legendarne dokonania Simple Plan, jednocześnie posuwając się naprzód w nowych kierunkach, dzięki utworom takim jak „The Antidote," „Ruin My Life" (z udziałem Derycka Whibleya), „Congratulations," „Wake Me Up (When This Nightmare's Over)" i „Iconic", które mają szansę stać się ulubionymi kawałkami fanów na lata.

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

Simple Plan w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

 1. 29 stycznia 2024
 2. Klub Stodoła, Warszaw
 3. Bilety
 • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 2 sierpnia o godzinie 10:00
 • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 3 sierpnia o godzinie 10:00
 • Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 4 sierpnia na LiveNation.pl o godzinie 10:00

Simple Plan przekaże 1 dolar z każdego biletu na rzecz Simple Plan Foundation. Założona w 2005 roku, Simple Plan Foundation skupia się na pomaganiu swojej społeczności i pokazywaniu siły muzyki jako narzędzia, które pomaga młodym ludziom w potrzebie odnaleźć swoją pasję w życiu. Od momentu powstania, Simple Plan Foundation przekazała ponad 2 miliony dolarów na różne cele charytatywne w Kanadzie, aby pomóc młodym ludziom w potrzebie.

Poniżej czasówka koncertu:

 • 18:00 otwarcie drzwi
 • 18:35 Air Yel
 • 19:00 STATE CHAMPS
 • 20:00 Mayday Parade
 • 21:00 Simple Plan

Goście specjalni

Mayday Parade to amerykański zespół rockowy założony w 2005 roku. Dzięki autentycznym tekstom i urzekającym melodiom grupa zyskała wielu oddanych fanów. Przez wydanie albumów takich jak"A Lesson in Romantics" i "Black Lines", Mayday Parade ugruntował swoje miejsce na scenie alternatywnego rocka. Ich przeboje to "Jamie All Over" i "Miserable at Best".

State Champs to amerykański zespół pop punkowy założony w 2010 roku. Znany z chwytliwych i hymnicznych hitów, zespół zyskał uznanie dzięki albumom "The Finer Things" i "Living Proof". Ich energiczne występy i zaraźliwe piosenki sprawiły, że State Champs stali się ulubieńcami tłumów. Ich godne uwagi utwory to "Secrets" i "Dead and Gone".