Koncerty specjalne T.Love. Czy wystąpi na nich Kazik Staszewski?

i

Autor: Michał Mijalski, Facebook/T.Love

KONCERT

T.Love zagra w Torwarze i w Spodku. Koncerty specjalne "I love you". Kazik gościem?

2024-01-19 14:34

Są na scenie od 42 lat! T.Love nie zwalnia tempa i planuje kolejną trasę. Muniek zapowiada nową płytę. Na tę jednak fani będą musieli jeszcze trochę poczekać. Znacznie szybciej odbędą się dwa koncerty specjalne pt. "I love you". Grupa wystąpi w marcu w Warszawie i w maju w Katowicach. Mają pojawić się goście. Czy wśród nich będzie też Kazik Staszewski?

Koncerty specjalne T.Love. "I love you" w Torwarze i w Spodku

Zespół T.Love powstał w lutym 1982 roku. Przez te 42 lata wyrobili sobie mocną markę na polskiej scenie rockowej. Obecnie przy twórczości zespołu, którego frontmanem jest Muniek Staszczyk, bawi się już trzecie pokolenie fanów. Widać to także podczas koncertów, gdy pod sceną gromadzą się czasem dziadkowie ze swoimi dziećmi i wnukami.

T.Love dopina kolejne występy podczas tegorocznej trasy koncertowej. Muniek zapowiedział nową płytę, która ma ukazać się na rynku wiosną 2025.

Ogłoszono też dwa koncerty specjalne pt. "I love you": 8 marca w Torwarze i 26 maja w Spodku.

Koncert specjalny "I love you" T.Love - bilety, goście

Bilety na koncerty specjalny "I love you" zespołu T.Love kosztują od 146,65 zł (miejsca stojące, płyta) do 368,20 zł (VIP - miejsca siedzące). Można je kupić online.

Zespół zapowiada wyjątkowych gości specjalnych. Oficjalnie potwierdzono już, że w Torwarze na scenie pojawi się Beata Kozidrak. Wielu fanów liczy na zaproszenie Kazika Staszewskiego. Kazik i Muniek są przyjaciółmi. Lider Kultu wystąpił podczas koncertu na 25-lecie T.Love. Kilka dni temu na profilu T.Love w mediach społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie obu artystów z tamtego okresu. - Lubicie ten duet? 😎😉 - zapytano w opisie. Czy to puszczone oczko oznacza niespodziankę? Na razie tego nie wiemy.

QUIZ: Jak dobrze znasz teksty zespoły T.Love? Tylko najwięksi fani twórczości Muńka Staszczyka go rozwiążą!

Pytanie 1 z 10
1. Kogo "pogryzł w swoim śmietniku" Muniek w piosence "I love you"?