Anthrax: Lady Gaga jest metalówą i chcemy z nią współpracować!

i

Autor: Bulls

Scott Ian był na jednym z ostatnich koncertów SOAD i proponuje nagrodę, za nagranie nowej płyty

2022-02-10 9:15

To, że Anthrax i System Of A Down się znają i kumplują, wiadomo od dawna. Nniedawno Scott Ian był na jednym z koncertów SOAD i postanowił nakłonić zespół do nagrania nowej płyty. Co daje w zamian?

System Of A Down i Anthrax pozostają w koleżeńskiej relacji od około 2005 roku, gdy kilka razy zespołom udało się spotkać na różnych festiwalach. Niedawno SOAD grali specjalne koncerty w USA, które odbyły się w towarzystwie zespołów Korn i Russian Circles. Na występach pojawił się Scott Ian, który był zachwycony formą zespołu i miał pewną propozycję, by grupa w końcu nagrała nowy album!

Co tam w środku gra? System Of A Down

Scott Ian ma dla SOAD propozycję, którą chce zmotywować grupę do nagrania nowej płyty

Scott napisał w swoim poście na instagramie takie słowa:

Ostatniego wieczoru, koncert Systemu był momentem szczytowym pomiędzy zespołem a jego publicznością. Zobaczyć ich na wyprzedanym stadionie przed ich rodzinnym miastem było absolutnym przywilejem. Tak więc w imieniu fanów Systemu na całym świecie (ale głównie dla mnie i @gueikiana) mam małą propozycję - proszę nagrajcie płytę i zagrajcie więcej koncertów. Powiedziałem to. Tylko ta mała prośba. Mógłbym nawet pójść drogą Lorne'a Michaelsa (kiedyś zaoferował Beatlesom 3000 dolarów za powrót do siebie na SNL) i zaproponować wam jakąś formę rekompensaty, może jakiś oldschoolowy ciuch Anthraxa z lat 80. (te T-shirty warte są jakieś szalone pieniądze), byleby świat miał więcej SOAD. OK, więc mamy to. Piłka jest na waszym boisku. I jeszcze raz dziękuję za niesamowite wrażenia zeszłej nocy. Na zdrowie!

Na post Iana odpisali Daron Malakian, John Dolmayan i Shavo Odadjian. Muzycy napisali:

Daron:

Dzięki Scott! To dla mnie dużo znaczy. Jestem zaszczycony, że chłopaki, którzy nauczyli mnie grać, wspierają to, co robimy. Nie potrafię wyrazić słowami, jak się czuję.

Shavo:

Dziękuję, bracie Scott! Cieszę się, że towarzyszyłeś nam.

John:

Od zawsze człowiek z klasą i postawą!

Przypomnijmy, że ostatnim albumem SOAD jest podwójny krążek 'Mezmerize/Hypnotize' z 2005 roku. Co prawda, w 2020 roku grupa wydała dwa nowe single, jednak jak podkreślono, nie zapowiadają one nowej płyty.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)