Corey Taylor chce nagrać płytę jazzową! Poznaliśmy pierwsze szczegóły

i

Autor: screen: https://youtu.be/og1RMTP2fYk

Corey Taylor zapowiada kolejny solowy album. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

2022-02-09 9:35

Corey Taylor jest chyba jednym z najaktywniejszych wydawniczo artystów, o czym może świadczyć to, że nie dość, że działa cały czas ze Slipknotem, to ma w planach nowy album solowy! Co wiadomo o wydawnictwie?

Corey Taylor to artysta, która prawdopodobnie cały czas pracuje, o czym może świadczyć fakt, że cały czas coś nowego od niego dostajemy. Nie dość, że lada moment powinna pojawić się nowa płyta Slipknota, to Corey zapowiada kolejny solowy album. Co wiemy o wydawnictwie?

Co tam w środku gra? System Of A Down

Corey Taylor - nowa solowa płyta. Kiedy można się spodziewać krążka?

W wywiadzie dla 'Trunk Nation With Eddie Trunk', Corey przyznał, że ma jeszcze sporo materiału, który został mu po solowym albumie. Mimo, że krążek zebrał mieszane recenzje, Corey się nie poddaje i ma zamiar dalej tworzyć solowo. Pewnym jest, że 25 lutego pojawią się akustyczne wersje utworów ze stron 'B' singli, a także covery nagrane w czasie sesji do 'CMFT'. Jak dodał Corey:

„CMFT 2” jest na etapie tworzenia, jest demo, jesteśmy gotowi do działania. Dodatkowo ciągle piszemy nowe kawałki. Więc będziemy w świetnej pozycji, prawdopodobnie w przyszłym roku, aby wejść i nagrać „CMFT 2”. Na pewno będziemy gotowi, żeby to zrobić.

Pozostaje tylko czekać, bo jak widać, fani Coreya i Slipknota będą mieli sporo powodów do radości.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)