Rozgrzewka przed Targami Książki i Mediów VIVELO 2024! Weź udział w spotkaniu ze Zbigniewem i Tytusem Hołdys!

i

Autor: AKPA

Targi Książki i Mediów VIVELO 2024

Rozgrzewka przed Targami Książki i Mediów VIVELO 2024! Weź udział w spotkaniu ze Zbigniewem i Tytusem Hołdysami!

2024-04-17 10:27

Aby rozgrzać atmosferę przed Targami Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w maju, zaplanowaliśmy dla Was kilka ciekawych aktywności pod wspólnym hasłem #ŁączyNasKsiążka ROZGRZEWKA. ROZGRZEWKA 3 będzie bardzo „rozgrzewająca”, szczególnie dla wszystkich wielbicieli i wielbicielek klasycznego, polskiego rocka i najlepszych opowieści!

Nie bez powodu wybraliśmy Czytelnię Elektra - miejsce, które łączy w sobie funkcję salonu literackiego z klimatem niezależnego sklepu płytowego. To istna świątynia kultury analogowej, gdzie zarówno miłośnicy książek, jak i płyt winylowych poczują się jak w domu.

Zapraszamy na spotkanie ze Zbigniewem Hołdysem – muzykiem, założycielem grupy Perfect i jurorem VIVELO Book Awards w kategorii Tłumaczenie oraz Tytusem Hołdysem - ekspertem od muzyki filmowej wydawanej na vinylach.

Targi książki i mediów VIVELO 2024: Agata Passent Cały wywiad

Dyskusyjny Klub Płytowy. Edycja specjalna - Zbigniew i Tytus Hołdys

Zbigniew i Tytus Hołdys. Międzypokoleniowa podróż przez świat muzyki i filmu z prędkością 33 1/3 obrotów na minutę!

W piątkowy wieczór, 19 kwietnia, w świątyni kultury analogowej – Czytelni Słów i Dźwięków ELEKTRA, Zbigniew i Tytus Hołdysowie zabiorą naszych gości w podróż po świecie muzyki i filmu. Zbigniew – muzyk, kompozytor, dziennikarz, człowiek instytucja i Tytus – kolekcjoner, radiowiec, aktor, kinoman; opowiedzą o wspólnej im pasji, miłości do muzyki. Jakie melodie ich ukształtowały? Jak załatwiało się płyty z „zachodu”? Jaką najdziwniejszą płytę posiadają w kolekcji? Czy warto zbierać winyle, skoro wszystko jest w Internecie? I dlaczego muzyka filmowa ma zasadniczy wpływ na odbiór filmu? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą we wspólnej rozmowie.

Po rozmowie odbędzie się pierwszy, publiczny odsłuch płyty testowej pierwszego wydania, pierwszej płyty legendarnego Perfectu, którego współzałożycielem jest Zbigniew Hołdys. Płyta, wchodzi w skład zbiorów specjalnych Czytelni ELEKTRA.

Partnerem strategicznym Targów Książki i Mediów VIVELO jest właściciel sklepów Media Expert i www.mediaexpert.pl

Rozgrzewka 3_Vivelo

i

Autor: Materiały prasowe

Sprawdź się w quizie: Lady Pank czy Perfect?

Lady Pank czy Perfect? Przypasuj fragment do zespołu QUIZ

Pytanie 1 z 10
Chciałbym być sobą, Chciałbym być sobą jeszcze