Rod Stewart w Polsce - ceny biletów na koncert POWALAJĄ! Nieporozumienie

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Denise Truscello Kontrowersje wokół cen biletów na koncert Roda Stewarta w Polsce w 2024 roku

Rod Stewart w Polsce - ceny biletów na koncert POWALAJĄ! "Nieporozumienie"

2023-09-07 10:42

Dokładnie pierwszego dnia września ogłoszono, że już w przyszłym roku na specjalny koncert do naszego kraju zawita prawdziwa legenda brytyjskiego rock and rolla - Rod Stewart. Wieści te spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów, którzy tłumnie ruszyli na kupno biletów. Niestety, szybko po wystartowaniu sprzedaży ogólnej pojawiły się krytyczne głosy, dotyczące cen wejściówek.

Rod Stewart to prawdziwa legenda brytyjskiej sceny muzycznej. Artysta jest obecny na rynku od wczesnych lat 60. i ma obecnie na koncie imponujące trzydzieści dwa albumy studyjne! Najnowszy, The Tears of Hercules, ukazał się w 2021 roku. Przez ten cały czas, Stewart zapracował sobie na tytuł jednego z najlepszych i najciekawszych brytyjskich artystów, oscylujących wokół brzmienia rockowo-popowego, którego wyróżnia charakterystyczny, chrypliwy wokal. Rod Stewart uznawany jest za jednego z najlepiej sprzedających się artystów wszech czasów, do tego aż dziesięć jego płyt dotarło na szczyt brytyjskiej listy przebojów.

The Beatles - 5 ciekawostek o “Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band” | Jak dziś rockuje?

Kontrowersje wokół cen na koncert Roda Stewarta w Polsce w 2024 roku

Choć w tym roku pojawiły się informacje, wysunięte przez samego Roda Stewarta, jakoby powoli przymierzał się on do emerytury, to jednak artysta ani myśli schodzić ze sceny. Na samym początku września muzyk ogłosił szczegóły swojej najnowszej trasy koncertowej. Polscy fani nie kryli radości, gdy okazało się, że Stewart zawita w jej ramach także do naszego kraju! Muzyk zagra 18 czerwca 2024 roku w łódzkiej Atlas Arenie, a ogólna sprzedaż biletów na pokaz wystartowała w środę 6 września.

Wielbiciele Stewarta tłumnie ruszyli na kupno wejściówek. Niestety, w sieci szybko zaczęły pojawiać się niezwykle krytyczne komentarze, dotyczące cen biletów. Choć ich zakres rozpoczynał się od 290 zł, to wejściówki te rozeszły się w błyskawicznym tempie. Obecnie ceny biletów wahają się od 490 zł (trybuny) do nawet 1840 zł za miejsca niemal pod samą sceną. Fani nie kryją frustracji takim stanem rzeczy, czemu dali wyraz w licznych komentarzach.

W teorii najtańszy bilet 290zł. W praktyce takie nie istnieją i można ewentualnie wziąć inny, za 690. Sorry LN, ale pas. Znów.

Chyba awaria systemu, bo takie ceny to pomyłka 😕

Ceny biletów z księżyca - to tylko kilka głosów.