Robert Fripp założył konto na Only Fans?! Oszałamiające treści, o których nie wiedziałeś, że potrzebujesz

i

Autor: Screen z YouTube/Rovert Fripp Muzyk King Crimson ma konto na Only Fans?!

ze świata rocka

Robert Fripp założył konto na Only Fans?! "Oszałamiające treści, o których nie wiedziałeś, że potrzebujesz"

2024-04-02 10:45

O muzyku zespołu King Crimson regularnie rozpisują się media, a to ze względu na prześmiewczy format "Sunday Lunch", który ten od kilku lat prowadzi ze swoją żoną. Teraz jednak Robert Fripp poszedł o krok dalej i zamieścił sugestywne nagranie, na którym zaprasza fanów na swoje konto na... Only Fans!

Robert Fripp zdobył światowe uznanie jako członek-założyciel zespołu King Crimson, brał udział w nagraniach jego najważniejszych albumów: In the Court of the Crimson King, Islands, Starless and Bible Black oraz tego ostatniego w karierze angielskiej formacji, czyli The Power to Believe z 2003 roku. Obecnie o artyście najgłośniej jest w kontekście formatu "Sunday Lunch", który prowadzi wraz z żoną, wokalistką Toyah. To ona przyznała, że zachęciła męża do prześmiewczych nagrań coverów innych artystów, gdy zauważyła, że izolacja pandemiczna zaczęła źle wpływać na jego samopoczucie. Projekt bardzo szybko zdobył popularność, wciąż powstaje a nawet prezentowany był w ramach trasy! Teraz jednak Fripp zdecydował się na jeszcze odważniejszy krok! Jednak czy na pewno?

Najsłynniejsze kompozycje "Króla rock and rolla". Dzięki nim stał się legendą!

Legenda rocka progresywnego na Only Fans?!

Na kanale muzyka pojawiło się nowe wideo, które natychmiast zwróciło powszechną uwagę, choć trwa zaledwie 25 sekund. Podpisane jest ono "Robert Fripp - Joins Only fans" i przedstawia Frippa siedzącego nago na schodach, trzymającego w ręku jedynie gitarę, która osłania jego strategiczne miejsca. Podpis pod wideo głosi: "Subskrybuj teraz ekskluzywne, oszałamiające treści, istnienia których nawet nie wiedziałeś, że potrzebujesz", a pod koniec nagrania pojawia się odsyłacz do rzekomego profilu artysty w serwisie Ony Fans, na którym użytkownicy udostępniają treści, często o charakterze intymnym, dostęp do których można otrzymać za opłatą.

Oczywiście Robert i Toyah po raz kolejny po mistrzowsku postanowili pokazać swoje poczucie humoru, a okazja ku temu natrafiła się przednia, gdyż Prima Aprilis! To właśnie 1 kwietnia wspomniane nagranie trafiło na oficjalne konto Frippa na YouTube. Nie da się ukryć - zdrowo się uśmialiśmy, szczególnie samą formą nagrania - znajdziesz je poniżej!

Poniżej znajdziesz nasz wybór najważniejszych zagranicznych krążków z lat 60.