Richard Kruspe powraca z projektem Emigrate! Co wiemy o nowej muzyce gitarzysty Rammstein?

i

Autor: screen: https://youtu.be/mGARgrFwFzE

Richard Kruspe z Rammstein, wskazał swoje ulubione filmy. Będziecie zaskoczeni

2021-12-01 12:04

Richard Kruspe jest znany z tego, że inspiracji szuka w różnych miejscach. Tym razem gitarzysta Rammstein opowiedział o tym, jakie filmy są jego ulubionymi, a co za tym idzie, jakie filmy go inspirują.

Richard Kruspe uchodzi za jednego z bardziej ekscentrycznych artystów, który ma ogromną ilość fanów. Nic dziwnego, Kruspe to chyba najbardziej medialny członek zespołu, a jeszcze niedawno pojawił się album Emigrate, także jest o czym rozmawiać. Jakie filmy są inspiracją dla Richarda? Które tytuły są jego ulubionymi?

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Richard Kruspe z Rammstein, wskazał swoje ulubione filmy. Będziecie zaskoczeni

W wywiadzie dla 'Teraz Rocka' przeprowadzonym przez Bartka Koziczyńskiego, Kruspe opowiedział o swoich ulubionych filmach:

Kocham kino, ale wolę filmy, które trzeba oglądać uważnie. Jeden z moich ulubionych to „Podejrzani”, który oglądasz do końca, a potem stwierdzasz: Że co, kurwa? Takie filmy preferuję. Filmy akcji są w porządku, zapewniają rozrywkę, ale ja wolę takie, które mieszają ci w głowie. Ekstremalną wersją czegoś takiego jest „Zagubiona autostrada” Davida Lyncha. Oglądasz, myślisz już, że wiesz, o co chodzi, i za każdym razem, gdy zaczynasz tak myśleć, masz przejebane.

Przypomnijmy, że Rammstein przygotowują się do wydania nowej płyty. Kiedy się to wydarzy? Tego jeszcze nie wiadomo.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć