OFICJALNIE: Rammstein ma wydać nowy album w tym roku!

i

Autor: screen: https://youtu.be/tsHCcu0Mz2E

Rammstein zrobili premierę nowego utworu w przestrzeni kosmicznej! Jest jedna osoba, która usłyszała ten singiel

2021-10-28 10:11

Rammstein zapowiadali już jakiś czas temu, że mają praktycznie gotową nową płytę, jednak nie podano żadnej konkretnej daty premiery. Tym razem Christoph Schneider postanowił wszystkich zaskoczyć, ogłaszając, że prapremiera singla miała miejsce... w kosmosie.

Rammstein już jakiś czas temu zapowiadali, że mają praktycznie gotowy nowy album, który powinien ukazać się za jakiś czas. Temat ucichł, a Till Lindemann i Richard Kruspe wzięli się za swoje materiały solowe, jednak to tylko cisza przed burzą. Zespół postawił na niekonwencjonalne działania, prezentując pierwszy singiel w... kosmosie.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein zrobili premierę nowego utworu w przestrzeni kosmicznej! Jest jedna osoba, która usłyszała ten singiel

Bębniarz zespołu, Christoph Schneider ogłosił światu dość ciekawego newsa, który z pewnością wiele osób zaskoczył. Okazuje się, że nowy singiel zespołu miał już swoją prapremierę i to w przestrzeni kosmicznej! Schneider połączył się z astronautą Thomasem Pesquetem, który od pół roku przebywa ma międzynarodowej stacji kosmicznej i właśnie objął dowodzenie nią. Podczas połączenia, perkusista puścił astronaucie nowy numer Rammstein. Jak potem powiedział Schneider:

To niczym spełnienie marzeń z dzieciństwa – rozmowa z osobą, która żyje w przestrzeni kosmicznej, możliwość spojrzenia na świat jej oczami i ponowne zdanie sobie sprawy, jak mali jesteśmy we wszechświecie. Jako pierwszy mógł posłuchać nowego utworu z nadchodzącej płyty.

Data premiery nowego albumu nie jest jeszcze znana, jednak można się spodziewać, że ogromna machina promocji zacznie za chwilę ruszać. Dyskografię zespołu zamyka album z zapałką na okładce, który został wydany w 2019 roku.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć