Open’er Festival podnosi ceny biletów. Ile będą kosztowały karnety w 2022 roku?

i

Autor: freeimages.com/Dominic Morel

Open’er Festival podnosi ceny biletów. Ile będą kosztowały karnety w 2022 roku?

2021-10-27 13:58

Open'er Festival, to jednak z największych imprez biletowanych w Polsce, która co roku przyciąga setki tysięcy fanów muzyki. Jak poinformowali organizatorzy, ceny biletów wzrosną przy kolejnej edycji, co spowodowane jest inflacją. Ile trzeba będzie zapłacić za karnet na imprezę?

Open'er Festival to jedna z największych imprez biletowanych w Polsce, która z roku na rok przyciąga coraz większą ilość słuchaczy. Festiwal cieszy się niesłabnąca popularnością, zapraszając do line-upu czołowe gwiazdy. Niestety, nadchodząca edycja imprezy, będzie wiązała się z większymi wydatkami. Jak ogłosili organizatorzy, bilety na Open'er Festival 2022 będą droższe niż wcześniej. Wydano także specjalne oświadczenie.

Wywiadówka - Rafał Pacześ

Open’er Festival podnosi ceny biletów. Ile trzeba będzie zapłacić za karnety w 2022 roku?

Organizatorzy wydali specjalne oświadczenie w temacie biletów, w którym czytamy:

Festiwalowiczki i Festiwalowicze! 

Informujemy, że w związku z ogromnym wzrostem kosztów organizacji wydarzeń, w tym festiwali, a także bardzo wysoką inflacją, jesteśmy zmuszeni zmienić ceny biletów i karnetów festiwalowych na rok 2022 (nie zmieniały się one od 1 lipca 2020). Nowe ceny biletów zaczną obowiązywać od środy 3 listopada. W przypadku wszystkich biletów zakupionych do tego terminu, a także wszystkich biletów z edycji 2020 i 2021, których zachowanie potwierdzono, ceny nie ulegają zmianie. Dodatkowo w ciągu kilku najbliższych dni macie jeszcze możliwość kupić bilety w starej cenie. Nowe ceny biletów, które będą obowiązywały od 3 listopada znajdziecie tutaj: www.opener.pl/bilety.

Wchodząc na stronę festiwalu, można zauważyć, że ceny biletów oraz karnetów, wzrosły średnio o 40 zł. Open'er Festival 2022 ma odbyć się w dniach 29.06 - 02.07.2022. Wśród ogłoszonych artystów znaleźli się między innymi: Imagine Dragons, twenty one pilots, Jessie Ware, The Chemical Brothers i inni.