Rammstein zapowiadają nowy singiel! Premiera odbędzie się w ważnym dla zespołu miejscu

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/Rammstein/videos/247493137591517

Rammstein zapowiadają nowy singiel! Premiera odbędzie się w ważnym dla zespołu miejscu

2022-03-09 8:35

Rammstein od pewnego czasu zapowiadali nowy krążek i wygląda na to, że machina promocyjna właśnie rusza! Zespół zapowiedział premierę nowego singla, który ma mieć premierę w szczególnym dla zespołu miejscu.

Nowa płyta Rammstein jest zapowiadana od pewnego czasu i wygląda na to, że grupa dotrzyma terminu i faktycznie krążek otrzymamy przed startem przełożonej trasy. W sieci pojawił się zwiastun nowego klipu, który ma mieć premierę w wyjątkowym miejscu dla zespołu. Co wiemy o nowym singlu?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein - Zeit: co wiemy o nowym singlu zespołu?

Według zapowiedzi, nowy singiel Rammstein, pojawi się w sieci 10 marca 2022! To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ grupa zapowiada specjalną premierę, w wyjątkowym miejscu. Na InstaStory grupy pojawiła się grafika ze współrzędnymi geograficznymi wskazującymi na klub Kesselhaus w Berlinie. Co to za miejsce? Jak przekazało RammWiki, to miejsce, w którym w 1994 roku Rammstein zagrali pierwszy koncert w ramach konkursu Metrobeat i 10 marca, na ścianie klubu, zostanie wyświetlony nowy teledysk.

Jak poinformował Feuerräder - Polski Fanklub Rammstein, ujęcia w wodzie, mogą nawiązywać do tego co mówił Richard Kruspe o swojej kontuzji stopy, której doznał podczas realizacji obrazka. Czy będzie to teledysk, który zespół realizował kilka miesięcy temu w Polsce? Tego dowiemy się 10 marca.

Zobaczcie zwiastun:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć