OFICJALNIE: Rammstein ma wydać nowy album w tym roku!

i

Autor: screen: https://youtu.be/tsHCcu0Mz2E

Rammstein wydali specjalne oświadczenie, w którym wspierają Ukrainę

2022-03-08 8:54

Wojna w Ukrainie porusza każdego i również muzycy zabierają głos w tej sprawie. W końcu grupa Rammstein wypowiedziała się na temat agresji Rosjan, wydając specjalne oświadczenie, kierowane do fanów.

Wojna w Ukrainie wstrząsa wszystkimi i również muzycy zabierają głos w tej sprawie. Grupa Rammstein postanowiła wydać specjalne oświadczenie, w którym odniosła się do wydarzeń związanych z agresją Rosjan. Co napisał zespół?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein wydali specjalne oświadczenie, w którym wspierają Ukrainę

W specjalnym oświadczeniu, które pojawiło się w social mediach grupy, czytamy:

Zespół Rammstein pragnie wyrazić swoje poparcie dla narodu ukraińskiego, który stawia opór szokującemu atakowi ze strony rządu rosyjskiego. W tym momencie odczuwamy szczególny żal z powodu cierpienia narodu ukraińskiego.

Każdy z członków zespołu ma różne doświadczenia związane z tymi dwoma krajami. Wszyscy muzycy naszej formacji mają przyjaciół, współpracowników, partnerów i fanów w obu krajach.

Zdajemy sobie sprawę z desperacji, jaką wielu rosyjskich fanów może odczuwać w obliczu działań swojego rządu, i chcemy pamiętać o człowieczeństwie dzielonym zarówno przez obywateli Rosji, jak i Ukrainy.

Wszyscy czekali na słowa od zespołu, który w Rosji ma bardzo duże grono fanów. Dodatkowo, Till Lindemann mocno nawiązuje w swojej solowe twórczości do Rosji i rosyjskiej estetyki. Przypomnijmy, że Rammstein pojawią się w Polsce 16 lipca na warszawskim PGE Narodowym.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat