Gene Simmons o szczepieniach i maskach: Nie wpuszczamy na backstage technicznych, którzy nie są zaszczepieni i nie noszą masek

i

Autor: screen: https://youtu.be/LMcDg2HwOnM

Gene Simmons o Kanye Weście: Jest utalentowany, ale ma coś z głową

2022-03-07 10:12

Postać Kanye'go Westa intryguje od lat słuchaczy i całą branżę muzyczną. Nie da się ukryć, że ekscentryczny artysta inspiruje i ciekawi, jednak Gene Simmons ma swoje zdanie na temat rapera. Lider Kiss twierdzi, że Kanye ma coś z głową.

Kanye West to postać nietuzinkowa, która inspiruje, intryguje i z pewnością, nie da się przejść obok niej obojętnie. Gene Simmons wypowiedział się niedawno na temat rapera i stwierdził, że to ciekawy twórca, ale raczej nie do końca normalny. O co dokładnie chodzi?

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Gene Simmons twierdzi, że Kanye West ma coś z głową

Gene został zapytany przez TMZ o to, co sądzi o klipie Kanye i The Game'a, w którym artysta porywa towarzysza swojej żony? Gene powiedział wprost:

Kanye to utalentowany gość. Nie ma co do tego wątpliwości. Ale postradał zmysły. To jest twoja żona, matka twoich dzieci. To nawet nie jest dziecinne. On ma coś z głową. Zresztą sam to przyznał. Znajdź sobie jakieś hobby. Zostaw go w spokoju. Pogódź się z tym. Kochaj swoje dzieci. Kochaj matkę swoich dzieci i pozwól jej podejmować decyzje. Jest dorosłą kobietą i nie potrzebuje twojej zgody. Musi przystopować. Nie jest złym człowiekiem. Ale to nawet nie jest infantylne. Sam przyznał, że ma coś z głową.

Wspomniany klip, możecie zobaczyć poniżej i sami ocenić, czy Kanye nie przegiął:

Eurowizja: 5 faktów, które musisz znać!