Rammstein nagrali nowy album! Informację potwierdził muzyk zespołu

i

Autor: screen: https://youtu.be/NeQM1c-XCDc

Rammstein mają gotową nową płytę, ale wydanie wstrzymuje jedna rzecz. O co chodzi?

2022-02-15 8:25

Nowy album Rammstein jest wyczekiwany przez fanów na całym świecie i wygląda na to, że wszystko jest praktycznie gotowe. Niestety, jest jedna rzecz, która mocno krzyżuje plany zespołu. O co chodzi?

Nowa płyta Rammstein jest praktycznie gotowa do wydania i zespół czeka tylko na potwierdzenie czy wystartuje trasa koncertowa i przed jej startem opublikowany zostanie album. Niestety, może nie pójść tak prosto, ponieważ jest jedna rzecz, która staje na przeszkodzie wydawnictwu. Jak się okazuje się, tą rzeczą jest brak papieru.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Nowa płyta Rammstein jest gotowa, ale jej wydanie wstrzymuje brak papieru

W wywiadzie dla niemieckiego portalu 'Saechsische.de' kompozytor Sven Helbig, który odpowiada za aranżację orkiestralne nowego albumu zespołu, przyznał, że jego praca została zakończona dwa tygodnie temu. Teraz wszystko stoi z powodu braku papieru. Jak powiedział Helbig:

Zespół w tej chwili sam nie wie, kiedy ukaże się płyta. Powód jest trywialny: brak papieru. Będą musieli wyprodukować dużo książeczek i okładek, a teraz jest to niemożliwe. Dla zespołu jest to frustrująca sytuacja. Nie wiedzą, kiedy płyta się ukaże, nie wiedzą czy tegoroczna trasa dojdzie do skutku. Chcą iść do przodu, grać, a zamiast tego siedzą i czekają na podjęcie decyzji.

Przypomnijmy, że przełożona trasa Rammstein ma wystartować w maju, a w lipcu grupa ma pojawić się na PGE Narodowym.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć