Phil Anselmo zagra piosenki Pantery podczas specjalnej transmisji [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/AkFqg5wAuFk

Phil Anselmo wskazał ulubiony numer Type O Negative. Jest to nieoczywisty wybór

2022-02-11 12:05

Zespoły Pantera i Type O Negative, zagrały swego czasu sporo wspólnych koncertów i jak widać Phil Anselmo ma sporo dobrych wspomnień związanych z zespołem. Jakie są ulubione numery artysty?

Przyjaźń między zespołami Pantera i Type O Negative była w pewnym momencie legendarna i wielu fanów upatrywało w tym większej współpracy. Mimo upływu lat, Phil Anselmo ma nadal dobre odczuwa względem grupy i postanowił wymienić kilka ulubionych numerów.

Co tam w środku gra? Nirvana

Phil Anselmo wskazał ulubiony numer Type O Negative. Jest to nieoczywisty wybór

W wywiadzie dla magazynu 'Revolver', Anselmo powiedział:

Mam wiele ulubionych numerów Type O Negative, ale gdy tylko usłyszałem „Xero Tolerance” od razu pokochałem ten zespół. Peter Steele był moim ulubionym frontmanem, kompozytorem i kumplem. Był utalentowany i przezabawny. Ich pierwsza płyta, „Slow Deep And Hard” pozostaje moją ulubioną i muszę dodać, że uwielbiałem cały zespół: Josha na klawiszach, Kenny’ego na wiośle i Johnny’ego na perkusji. Pantera i Type O koncertowali razem i to były nasze najlepsze trasy, wszyscy byli wyluzowani, a dzielenie z nimi sceny to czysta radość. Uwielbiałem Type O Negative.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć