Przemek Myszor wyjaśnił, o czym są piosenki Myslovitz

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=FHprnZ72uGA

Przemek Myszor wyjaśnił, o czym są piosenki Myslovitz

2022-04-04 9:47

Piosenki Myslovitz są zazwyczaj rozpoznawane w kilka chwil, ponieważ styl zespołu jest bardzo charakterystyczny. Jeżeli myśleliście, że zespół porusza zazwyczaj jedną tematykę, to wszystko wyjaśnił Przemek Myszor, który wypowiedział się, o czym są piosenki grupy.

Piosenki Myslovitz są rozpoznawalne od pierwszych dźwięków i w zasadzie, trudno jest pomylić grupę z kimkolwiek innym. Teksty Myslovitz, to także charakterystyczna część twórczości grupy i śmiało można stwierdzić, że wiele z nich przeszło do historii muzyki rockowej. O czym one są? To wyjaśnił Przemek Myszor.

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Przemek Myszor wyjaśnił, o czym są w większości piosenki Myslovitz

W wywiadzie dla Teraz ROCK-a, Przemek Myszor powiedział, o czym są piosenki Myslovitz i oczywiście, jest to opinia poparta obserwacjami:

Powiedziałem kolegom, że moim zdaniem po dwóch poprzednich płytach, ciężkich, o depresji, o byciu na marginesie społeczeństwa, o tym, że chcesz kogoś zabić albo siebie zabić, potrzebujemy czegoś cieplejszego. Zwłaszcza w takim trudnym czasie. I że może o miłości. A Wojtek na to: „Jak to, znowu? Przecież wszystkie piosenki mamy o miłości!”A ja, że właśnie wszystkie mamy o śmierci i depresji. Policzyłem. Siedemdziesiąt procent – dół, śmierć, narkotyki. Piętnaście procent rzeczywiście o miłości, potem dziesięć procent też o miłości, ale pisane przez jakichś onanistów, co miłość znają z opowiadań i z kawałów. I reszta nie wiadomo o czym. Dlatego ja, mając pięćdziesiąt lat, czuję, że mógłbym spróbować podejść do tematu, zmierzyć się z paroma aspektami czy demonami ale też trochę powspominać, jak się miało naście lat. Bo temat jest, kurde, trudny, choć wydaje się prosty.

Nowa płyta Myslovitz została zaplanowana na czas po wakacjach.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]