Princess Chelsea na koncercie w Polsce! Data, miejsce, bilety na wydarzenie

i

Autor: Materiały prasowe Nowozelandzka artystka wystąpi w Warszawie

Princess Chelsea na koncercie w Polsce! Data, miejsce, bilety na wydarzenie

2022-07-19 10:19

Nowozelandzka piosenkarka i kompozytorka Princess Chelsea już w październiku tego roku wystąpi na koncercie w warszawskiej Hydrozagadce! Artystka promować będzie swój najnowszy album “Everything Is Going To Be Alright”. Kiedy konkretnie odbędzie się koncert? Ile kosztują bilety? Sprawdź szczegóły poniżej!

Chelsea Nikkel na szerokie wody wypłynęła ponad dekadę temu za sprawą nagranego wraz z Jonathanem Bree utworu The Cigarette Duet. Muzyka, którą możemy usłyszeć na 4 wydanych dotychczas przez nią płytach to połączenie alternatywy z baroque popem oraz elektroniką. Na swoim najnowszym albumie Chelsea chce delikatnie zboczyć ze ścieżki utartych schematów mieszając chwytliwy pop z “cięższą” muzyką gitarową. Jaki będzie tego efekt? O tym na pewno dowiemy się na jesiennym koncercie w Warszawie!

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Princess Chelsea na koncercie w Polsce! Data, miejsce, bilety

Koncert nowozelandzkiej wokalistki odbędzie się już 4 października! Tego dnia Princess Chelsea zagra w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety na wydarzenie, w cenie od 79 złotych, dostępne są już dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.