Pozory

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty 2024

Pozory odsłaniają nowe oblicze w klubie Hydrozagadka! Kiedy odbędzie się koncert?

2024-05-03 11:33

Warszawska scena muzyczna zatrzęsie się w rytmie gitarowych dźwięków, gdy w sobotę 11 maja zespół Pozory wejdzie na scenę klubu Hydrozagadka. Pozory po raz pierwszy zaprezentują stolicy swój autorski materiał w odświeżonym składzie grupy. Pozory znane z trafiania w serca fanów autentycznością i energetycznymi występami, tym razem obiecują jeszcze więcej - to będzie pełne emocji wydarzenie, które odkryje nowe warstwy muzycznej tożsamości oraz dużo ciekawych gości specjalnych.

Pozory to gitarowe trio, które zadebiutowało na alternatywnej scenie w 2021 roku. Zespół wydał wówczas 9 numerów w 9 miesięcy, które składają się na pierwszy album zespołu pt. “Wahania”, wydany w 2023. Swoje teksty opisują jako „trochę nostalgia, a trochę impreza”, zaś warstwę muzyczną porównują do dokonań Jacka White'a, Arctic Monkeys czy Queens of the Stone Age. W skład zespołu aktualnie wchodzą Michał Ochijewicz (wokal i gitara), Jasiek Wojnar (perkusja) i Marcin Kleiber (bas).

Queens of the Stone Age - najlepsze numery rockowej formacji

Pozory na nowo na warszawskim koncercie!

Tego wieczoru, obok Pozorów, na scenie Hydrozagadki wystąpi również KYÖKU, która wraz z gośćmi specjalnymi z pewnością rozgrzeje publiczność unikalną mieszanką brzmień. KYÖKU eksperymentuje z różnymi gatunkami muzyki, dlatego podczas jej występów nigdy nie wiadomo, czego można się spodziewać. Na swoim koncie jako wokalistka ma już ponad dwieście koncertów w całej Polsce i zagranicą. 

Nowe oblicze zespołu Pozory

  • 11.05.2024, sobota
  • Warszawa, Klub Hydrozagadka

Bilety na wydarzenie dostępne są w sieci GoOut oraz na bramce klubu w dniu wydarzenia. 

Sprawdź fakty o albumie "Songs for the Deaf" Queens of the Stone Age: