Popularny DJ wyda nową wersję przeboju Paula McCartneya i Michaela Jacksona. Będzie hit?

i

Autor: Materiały prasowe Kygo wyda nową wersję "Say Say Say" Michaela Jacksona i Paula McCartneya

Popularny DJ wyda nową wersję przeboju Paula McCartneya i Michaela Jacksona. Będzie hit?

2023-03-28 9:38

Na współczesnym rynku bardzo popularnym zjawiskiem jest "odświeżanie" klasycznych kompozycji, które podbijały listy przebojów w poprzednich dekadach. Z dużym powodzeniem zajmują się tym DJ-e na całym świecie. Jakiś czas temu nową wersję klasycznej kompozycji Tiny Turner zaprezentował Kygo. Teraz norweski muzyk postanowił wziąć na warsztat legendarny utwór Paula McCartneya i Michaela Jacksona!

Kygo to norweski DJ i producent muzyczny. Zainspirowany szwedzkim DJ-em Avicim, postanowił sam zacząć tworzyć. Przełom w jego karierze nastąpił w 2013 roku, gdy cały świat obiegł remix utworu I See Fire, wykonywanego w oryginale przez Eda Sheerana, w tym samym roku ukazał się jego debiutancki singiel. W 2016 roku DJ wydał swój pierwszy album - Cloud Nine osiągnął sukces krytyczny i komercyjny na całym świecie, docierając do 11. miejsca na amerykańskim Billboardzie i 3. na brytyjskim zestawieniu. Równie dużą popularnością cieszyły się kolejne krążki Kygo - Kids in Love, Golden Hour Thrill of the Chase. W 2019 roku DJ po raz pierwszy stworzył nową wersję utworu, nagranego przez innego artystę już jakiś czas temu - mowa o kompozycji Higher Love, w którym słychać wokal Whitney Houston. Już dwa lata później ukazały się nowe wersje klasyków What's Love Got to Do with It Tiny Turner Hot Stuff Donny Summer. Teraz Kygo postanowił zabrać się za kolejny kultowy numer.

Ikoniczne rockowe teledyski. Te klipy przeszły do historii

Kygo wyda nową wersję "Say Say Say"

Tym razem norweski muzyk postanowił wziąć na warsztat efekt współpracy Paula McCartneya i Michaela Jacksona. Mowa o wydanym w 1983 roku utworze Say Say Say, który znalazł się na czwartym solowym albumie byłego Beatlesa, Pipes of Peace. Zremiksowana wersja klasycznej kompozycji trafi na wszystkie platformy streamingowe już w piątek 31 marca! Podbije światowe listy przebojów?