Pol'and'Rock Festival - utwór wszech czasów wydarzenia wybrany!

i

Autor: Oleg Marusic/REPORTER Oto utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival

muzyczne wiadomości

Pol'and'Rock Festival - utwór wszech czasów wydarzenia wybrany!

2024-05-27 14:57

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival zbliża się wielkimi krokami i zapowiada się jako moment szczególny. W tym roku odbędzie się jubileuszowa odsłona "najpiękniejszego festiwalu świata", a organizatorzy z tygodnia na tydzień odkrywają jej kolejne karty. 30. edycja wydarzenia stała się dobrym momentem, by wybrać jego utwór wszech czasów!

W tym roku odbędzie się szczególna, gdyż jubileuszowa edycja Pol'and'Rock Festival - "najpiękniejszy festiwal na świecie" zostanie zorganizowany już po raz trzydziesty! Całość odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia, ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno, a wstęp na teren imprezy pozostaje tradycyjnie bezpłatny. Z tygodnia na tydzień powiększa się line-up imprezy, a ten na chwilę obecną tworzą m.in. Motionless In White, Electric Callboy, Celkilt, MYRATH, Kasia Kowalska, która świętować będzie 30-lecie albumu "Gemini" czy niedawno ogłoszeni The Warning i Less Than Jak.

Jak przekazał Jurek Owsiak, specjalnie na potrzeby 30. edycji Pol'and'Rock Festival zorganizowane zostanie miejsce zupełnie wyjątkowe, czyli Pałac Ślubów! Wiadomo, że w tym roku związek małżeński w trakcie wydarzenie zawrze aż dziesięć par! Przypominamy, że pierwszy ślub na "najpiękniejszym festiwalu świata" odbył się w ubiegłym roku na terenie Centrum Prasowego.

Pol’and’Rock Festival - 10 występów, które przeszły do historii imprezy

Oto utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival!

Jednym z najważniejszych elementów na każdym festiwalu jest oczywiście muzyka - to ona przyciąga odbiorców i ma wpływ na powstawanie atmosfery. Wiele tego typu wydarzeń ma coś w rodzaju swojego hymnu, utworu, który natychmiast będzie się z nim kojarzyć.

Organizatorzy Pol'and'Rock Festival postanowili zorganizować specjalny plebiscyt, w ramach którego to fani wydarzenia mieli wybrać jego utwór wszech czasów. Głosowanie zakończyło się, a zgodnie z wynikami tytułem tym cieszy się kompozycja Jak dobrze Cię widzieć zespołu Tabu! Fani imprezy są zgodni i piszą w komentarzach pod postem, że to właśnie ten kawałek powinien otworzyć 30. edycję Pol'and'Rock Festival!

Sprawdź galerię - oto 10 występów, które przeszły do historii Pol’and’Rock Festival: