Pol’and’Rock Festival 2022 - wiadomo kto zastąpi grupę Limp Bizkit! Zespół jest już dobrze znany festiwalowej publiczności!

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Wiadomo kto zagra na Pol'and'Rock Festival!

Pol’and’Rock Festival 2022 - wiadomo, kto zastąpi grupę Limp Bizkit! Zespół jest już dobrze znany festiwalowej publiczności!

2022-07-25 21:58

W poniedziałek 18 lipca grupa Limp Bizkit poinformowała, że ze względu na problemy zdrowotne lidera - Freda Dursta, zmuszona jest odwołać europejską część swojej trasy koncertowej, w tym zaplanowany na 6 sierpnia występ na Pol’and’Rock Festival. Organizatorzy poinformowali, że przedstawiają zastępstwo w najbliższych dniach - wiadomo już, kto wystąpi ostatniego dnia “Najpiękniejszego Festiwalu Świata”!

W poniedziałek 18 lipca zespół Limp Bizkit wystosował oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że ze względu na problemy zdrowotne lidera - Freda Dursta, zmuszony jest odwołać europejską część swojej trasy koncertowej. To właśnie w jej ramach grupa miała zagrać na tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival, dokładnie ostatniego dnia wydarzenia, czyli 6 sierpnia. Gdy stało się jasne, że formacja nie zawita do Polski, organizatorzy festiwalu poinformowali, że w najbliższych dniach przedstawią godne zastępstwo dla legendy rapcore i nu metalu - wiadomo już o kogo chodzi!

Wywiadówka - Nergal

Skindred zagrają na Pol’and’Rock Festival 2022!

Okazuje się, że na Dużej Scenie “Najpiękniejszego Festiwalu Świata” zagra zespół Skindred. Założona w 1998 roku walijska formacja, wykonująca muzykę określaną jako ragga metal, znana jest ze swoich energetycznych i mocno angażujących publiczność występów na żywo. Skindred mają na koncie siedem albumów studyjnych, z czego ostatni, zatytułowany Big Tings ukazał się w 2018 roku. Grupa jest bardzo dobrze znana festiwalowej publiczności - zagrała, wtedy jeszcze na Przystanku Woodstock, w latach 2011 i 2014 - będzie to więc jej trzeci występ na scenie “Najpiękniejszego Festiwalu Świata”. Zespół zagra na Dużej Scenie w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 00:20.

Pol’and’Rock Festival 2022 - kto zagra?

Na tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival, która odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno, zagrają m.in. Ørganek, Wolf Alice, Clutch, Voo Voo, Tagada Jones, GWAR, Me and That Man, Strachy na Lachy, Kwiat Jabłoni, Sztywny Pal Azji, Me nd That Man, Jinjer, Fun Lovin' Criminals, Criminal Tango czy Laura Cox.

Podróżujemy śladami największego festiwalu w naszym kraju, czyli Przystanku Woodstock i Pol’and’rock Festivalu.

Sprawdzamy co słychać w Czymanowie, Szczecinie, Żarach, Kostrzynie nad Odrą i Czaplinku, w których odbywały się dotychczasowe edycje tej rockowej imprezy. Posłuchaj podcastu.

Listen to "Śladami polskiego Przystanku Woodstock" on Spreaker.