Piotr Cugowski

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Piotr Cugowski prosi: wsłuchaj się w "Ciszę przed burzą"

2024-05-17 10:25

„Jeszcze mi się chce, ale już niczego nie muszę” – śpiewa Piotr Cugowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i elektryzujących głosów polskiej sceny muzycznej w najnowszym singlu.

„Cisza przed burzą” to kompozycja Jarosława Chilkiewicza i Piotra Cugowskiego do słów Wojciecha Byrskiego. Piosenka w niespełna trzy minuty porusza temat przewrotności losu, ale także walki o swoje marzenia. Przesłanie podkreśla niezwykły teledysk wyreżyserowany przez Pascala Pawliszewskiego.

Piotr Cugowski złożył hołd nieżyjącemu uczestnikowi The Voice Senior

Trudno czasem nie wkurzać się na los, szczególnie, gdy coś nie idzie po naszej myśli. Wierzę jednak, że świat dąży do równowagi, po burzy zawsze wychodzi słońce. Na wszystko jest czas i miejsce. Ta świadomość pomaga mi zaakceptować wszystko, co los stawia na mojej drodze. I o tym także jest ten utwór – mówi Piotr Cugowski.

Zapowiedź nowej płyty

Koncertowej odsłony „Ciszy przed burzą” będziemy mogli posłuchać podczas koncertu Premier 61. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu już 31. maja.

Piosenka zapowiada jednocześnie drugi solowy album wokalisty. Będzie to nowa odsłona twórczości Piotra, który przez lata wielokrotnie udowadniał, że nie boi się stylistycznych wolt ani artystycznych wyzwań.

Oto nasz wybór najlepszych polskich albumów z lat 2000.