Open'er ogłasza pierwszego headlinera na 2024 rok! Wielki powrót

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Pierwszy headliner Open'er 2024

Pierwsza gwiazda Open'er Festival 2024 ogłoszona! Wielki powrót

2023-11-14 12:33

Wygląda na to, że worek z festiwalowymi ogłoszeniami otworzył się na dobre! Już od jakiegoś czasu kolejne nazwiska zdradzają organizatorzy Mystic Festival, a fani nie ukrywali, że mocno wyczekują na kolejne wieści, chociażby związane z Open'erem. Mamy połowię listopada, a wraz z nią nadeszły wieści o pierwszej gwieździe właśnie tego wydarzenia!

Choć jesień w pełni, za oknem deszcz i temperatura robi się z dnia na dzień coraz niższa, to fanów muzyki cały czas rozgrzewają myśli o koncertach, o przyszłorocznym, gorącym, letnim okresie festiwalowym. Do tej pory jednak ogłoszeń w tym temacie było stosunkowo mało - regularnie co tydzień od jakiegoś czasu kolejne nazwiska gwiazd zdradzają organizatorzy Mystic Festival. Wiadomo już, że na wydarzeniu wystąpią m.in. Bruce Dickinson czy Bring Me the Horizon. Wygląda jednak na to, że worek z festiwalowymi ogłoszeniami dopiero się otworzył!

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Pierwsza gwiazda Open'er 2024 ogłoszona!

We wtorek 14 listopada z pierwszym ogłoszeniem nadeszli organizatorzy jednego z najbardziej lubianych festiwali w naszym kraju. Mowa o Open'erze, którego pierwszą gwiazdą przyszłorocznej edycji została Dua Lipa! Brytyjska artystka przygotowuje się do wydania następcy swojej świetnie przyjętej płyty Future Nostalgia z 2020 roku. Wydawnictwo, którego szczegóły nie są jeszcze znane, promuje bijący rekordy popularności singiel Houdini, za produkcję którego odpowiada Kevin Parker z zespołu Tame Impala. Przypomnijmy, że Dua Lipa miała być jedną z gwiazd Open'era 2022, jednak w wyniku wichury i ulewy do występu nie doszło, a teren festiwalu został ewakuowany.

Open'er 2024 - kiedy i gdzie?

Open'er Festival 2024 będzie miał miejsce w dniach 3-6 lipca 2024 roku, tradycyjnie na terenie Portu lotniczego Gdynia-Kosakowo!