Patti Smith odwołała występ - artystka w trybie pilnym trafiła do szpitala. Jak obecnie się czuje?

i

Autor: ANDREA RENAULT/AFP/East News Problemy zdrowotne Patti Smith

Patti Smith odwołała występ - artystka w trybie pilnym trafiła do szpitala. Jak obecnie się czuje?

2023-12-14 10:54

Niepokojące wieści dotarły do mediów na całym świecie. Legenda muzyki punk, Patti Smith odwołała swój występ we Włoszech i trafiła do szpitala. Podano, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest "nagła choroba". Co dokładnie się wydarzyło i jak obecnie czuje się artystka? Pojawiły się nowe informacje w sprawie.

Dość niepokojące wieści dotarły do światowych mediów w ostatnich dniach. Włoski Duse Theatre, znajdujący się w Bolonii wydał oświadczenie informujące o odwołaniu zaplanowanego w tym miejscu występu Patti Smith. Jako powód podano fakt, iż artystka zmaga się z nagłą chorobą i musiała zostać przewieziona do szpitala. Nie było wiadomo, o jaką dolegliwość konkretnie chodzi oraz w jakim stanie znajduje się Smith - pojawiły się jednak nowe informacje w tej sprawie.

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

Jak czuje się Patti Smith?

Własny komunikat prasowy wydał Lokalny Urząd Zdrowia w Bolonii, o czym poinformowało "Los Angeles Times". Wynika z niego, że Patti Smith została już wypisana z placówki po czasie obserwacji. Zaznaczono, że artystka "czuje się dobrze" i będzie mogła wrócić na scenę po krótkim czasie, poświęconym na odpoczynek. Oświadczeniu towarzyszy zdjęcie Patti w towarzystwie personelu medycznego. Smith miała wystąpić we Włoszech także w najbliższych dniach, jednak i te pokazy zostały już odwołane.