Ozzy Osbourne wskazuje, kogo widziałby w roli samego siebie w filmie biograficznym. To spore zaskoczenie!

i

Autor: Materiały prasowe Ozzy Osbourne planuje swoją filmową biografię

Ozzy Osbourne wskazuje, kogo widziałby w roli samego siebie w filmie biograficznym. To spore zaskoczenie!

2022-11-14 9:58

Nie da się ukryć, że historia Ozzy'ego Osbourne'a to gotowy materiał na mocny i głośny film biograficzny. "Książę Ciemności" nie stronił w swoim życiu od używek, romansów, również jego kariera miała burzliwy przebieg. Ozzy dał do zrozumienia, że taka produkcja powstaje, ma on jednak konkretne wymagania co do tego, kogo widziałby w roli samego siebie.

Historia życia i kariery Ozzy'ego Osbourne'a to z pewnością gotowy materiał na film biograficzny, który byłby w stanie przyciągnąć do kin tłumy. Muzyk rozpoczął karierę dokładnie 55 lat temu i przez ten cały czas obfitowała ona w ogromne sukcesy, ale też głośne skandale i problemy, z którymi musiał mierzyć się Ozzy. Mowa oczywiście o uzależnieniu od alkoholu i substancji psychoaktywnych, o czym otwarcie mówi sam Osbourne, jego drodze na sam szczyt, romansach, burzliwym związku z żoną i menedżerką Sharon Osbourne, czy licznych problemach zdrowotnych. "Książę Ciemności"już jakiś czas temu dał światu do zrozumienia, że filmowa wersja jego biografii powstaje. Co wiadomo na jej temat?

Kogo Ozzy Osbourne widziałby w roli samego siebie w filmie biograficznym?

O tym, że trwają prace nad filmową biografią Ozzy'ego wiadomo już od kilku lat. Ujawniono, że autorem scenariusza jest Lee Hall, czyli autor koncepcji filmu Rocketman, opowieści o Eltonie Johnie, swój wkład w produkcję ma także najstarsza córka artysty, Aimee Osbourne. Fabuła skupić się ma przede wszystkim na historii związku Ozzy'ego i Sharon w latach 1979-1996, artysta wprost mówi o tym, że nie zamierza tworzyć sobie hagiografii, a w opowieści tej nie zabraknie wielu mrocznych wątków. Sharon dodała, że będzie to naprawdę mocna pozycja, przeznaczona dla widzów dorosłych/ "Książę Ciemności" ma także wizję tego, kogo najchętniej widziałby w roli samego siebie i nie jest to oczywisty wybór. Okazuje się, że Osbourne chciałby, aby wcielił się w niego aktor nieznany szerszej publiczności, zależy mu, aby rola ta nie trafiła do jakiegoś głośnego hollywoodzkiego nazwiska, jak Johnny Depp. 

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Nie chcę, żeby ktoś taki jak Johnny Depp zachowywał się jak ja. Wolę żeby zrobił to ktoś, kto jest stosunkowo nieznany - powiedział Ozzy w wywiadzie dla "Consequence".

Kto do tej pory wcielał się w Ozzy'ego?

Do tej pory Ozzy'ego odegralo dwóch aktorów: Tony Cavalero zagrał Osbourne'a w filmie Brud, czyli autobiografii zespołu Mötley Crüe, Jack Kilmer zaś wcielił się w rolę "Księcia Ciemności" w klipie do Under the Graveyard. 

Sonda
Wybierzesz się do kina na filmową biografię Ozzy'ego Osbourne'a?