Ozzy Osbourne i Lemmy Kilmister powracają w animowanym teledysku! Obrazek pojawił się w 30. rocznicę powstania wspólnego numeru

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=zw79RVnlCb0&t=114s

Ozzy Osbourne i Lemmy Kilmister powracają w animowanym teledysku! Obrazek pojawił się w 30. rocznicę powstania wspólnego numeru

2021-11-02 9:07

Ozzy Osbourne i Lemmy Kilmister byli nie tylko współpracownikami w studiu, ale także przyjaciółmi. Niedawno Ozzy zapowiedział reedycję albumu 'No More Tears' i znalazła się na niej wersja utworu 'Hellraiser', gdzie dograł się Lemmy. Teraz do piosenki pojawił się animowany teledysk.

Ozzy i Lemmy byli nie tylko współpracownikami na polu muzycznym, ale także przyjaciółmi, którzy razem imprezowali, ale także się wspierali. Gdy lider Motörhead odszedł, Ozzy był mocno podłamany i podkreślał, że to ogromna strata. Niedawno ogłoszono, że ukaże się reedycja krążka 'No More Tears', a na niej pojawi się także specjalna wersja numeru 'Hellraiser', gdzie dograł się Lemmy. Jakby tego było mało, do utworu powstał specjalny teledysk!

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Ozzy Osbourne i Lemmy Kilmister powracają w animowanym teledysku! W klipie możemy zobaczyć walkę z zombie

Jak powiedział Ozzy o klipie:

Cieszę się, że mogliśmy uhonorować mojego drogiego przyjaciela Lemmy’ego tym duetem, a teraz tym teledyskiem. Upamiętniliśmy to, jak jesteśmy razem, bawimy się i pakujemy w kłopoty, jak to często miało miejsce.

Dodatkowo, singiel pojawił się na specjalnym winylu, który można znaleźć w sklepach muzycznych. Zobaczcie specjalny obrazek do utworu 'Hellraiser':

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?