Mötley Crüe nigdy nie znajdzie się w Rock And Roll Hall Of Fame. Nikki Sixx wyjaśnia dlaczego

i

Autor: Mötley Crüe nigdy nie znajdzie się w Rock And Roll Hall Of Fame. Nikki Sixx wyjaśnia dlaczego/screen: .youtube.com/watch?v=-NOp5ROn1HE&t=57s

Nikki Sixx opowiedział o tym, jak dba o formę

2021-10-29 12:00

Nikki Sixx jest w showbiznesie od lat i doskonale zna jasne i ciemne strony bycia gwiazdą rocka. Artysta opowiedział niedawno, co robi by utrzymać dobrą formę. Jaki jest sekret Nikkiego?

Nikki Sixx jest jedną z tych gwiazd rocka, która widziała każdą stronę showbiznesu. Nikki dawno też pokonał swoje demony, ucząc się przy tym dbać o forme, która jest bardzo ważna przy okazji koncertowania. Jak to się dzieje, że artysta utrzymuje tak dobrą formę od lat?

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Nikki Sixx opowiedział o tym, jak dba o formę

W rozmowie z firmą firmą Fresh 'N Lean, która zajmuje się dystrybucją diety pudełkowej, Nikki zdradził, jak udaje mu się utrzymać dobrą formę:

Moja rodzina tak z założenia jest trochę większa. Ja ważę 89 kilo i mam 183 cm wzrostu. Kiedy zaczynam treningi i zrzucanie wagi, to schodzę do 85-86 kilo. Mój organizm wręcz chce, żebym ważył ponad 90 kilo, więc muszę z tym bardzo walczyć. I to niespecjalnie z powodów wizualnych - po prostu cała maszyneria nie działa wtedy specjalnie dobrze. Nie myślę zbyt dobrze, nie śpię zbyt dobrze. Dlatego staram się o to walczyć. (...) Nawet w czasach "Shout At The Devil", kiedy piłem mnóstwo whisky, to starałem się utrzymywać jakiś rygor treningowy, żeby być gotowy na koncerty. Bo na scenie to widać. Ludzie przyjeżdżają cię oglądać z całego świata, więc nie możesz po prostu stać zmęczony z brzuszkiem piwnym. To jest nieodpowiedzialne.

W 2022 roku, zespół Mötley Crüe ma zagrać specjalną trasę koncertową, która przekładana jest od 2020 roku.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć