Olivia Rodrigo

i

Autor: mat. prasowe

Nowości muzyczne

Olivia Rodrigo wypuściła wersję deluxe swojego albumu "GUTS". Promuje ją gitarowy singiel

Na rynku właśnie ukazała się wersja deluxe ostatniego studyjnego albumu Olivii Rodrigo. Na "GUTS (spilled)" znajdziemy pięć nowych piosenek.

Olivia Rodrigo wypuściła wersję deluxe swojego ostatniego albumu

22 marca na rynku ukazało się wydanie deluxe ostatniego albumu Olivii Rodrigo. Na "GUTS (spilled)" znajdziemy pięć nowych piosenek. Jedną z nich jest "obsessed", którą artystka napisała wspólnie z producentem Danielem Nigro, a także z Annie Clark, znaną powszechnie jako St. Vincent. 

Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica

Był on pierwotnie ukrytym utworem dołączonym do wydania "GUTS" na czerwonych winylach oraz na tradycyjnych – czarnych. Edycja specjalna zawiera ponadto kawałki "girl i’ve always been", "scared of my guitar" i "stranger", które trafiły na inne kolorowe wydania, także w charakterze ukrytych kompozycji. Zestaw uzupełnia całkowicie nowe "so american". Ten utwór Olivia Rodrigo nagrała już po wydaniu "GUTS".

Poniżej możecie zapoznać się z "obsessed": 

Rodrigo obecnie promuje swój drugi album na wyprzedanej trasie po Ameryce Północnej. Przypomnijmy, że krążek "GUTS" ukazał się we wrześniu 2023 roku. Zebrał on bardzo pochlebne recenzje. Redakcja "Rolling Stone’a" nazwała ten krążek "natychmiastowym klasykiem", z kolei "The Los Angeles Times" pisał o "arcydziele". 

"GUTS" trafiło na szczyt list sprzedaży w 13 krajach, w tym w USA, gdzie płyta zadebiutowała na najwyższej pozycji listy Billboard 200.

Oto najlepsze zagraniczne albumy 2023 roku: