Olaf Deriglasoff

i

Autor: Materiały prasowe

Koncerty 2024

Olaf Deriglasoff akustycznie w Klubie Falcon. Tego koncertu nie możecie przegapić!

2024-04-03 14:54

Olaf Deriglasoff to człowiek orkiestra - muzyk, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny. Już 21 kwietnia w Warszawie artysta zaprezentuje się w akustycznej wersji i zagra w Klubie Bilardowym Falcon.

Olaf Deriglasoff woją drogę artystyczną zaczął na początku lat 80’tych, zakładając zespół Dzieci Kapitana Klossa, z którym brał czynny udział w działaniach tzw. Gdańskiej Sceny Alternatywnej. Na przestrzeni bez mała czterech dekad działalności zaistniał jako muzyk, kompozytor i twórca tekstów w wielu grupach rockowych i alternatywnych, m.in.: Apteka, Homo Twist, Püdelsi, Kury, Kazik, KNŻ, Yugoton, Męskie Granie Orkiestra i wielu innych.

Od kilkunastu lat gra i wydaje płyty głównie z projektami firmowanymi własnym nazwiskiem (Deriglasoff Band, Jakubik&Deriglasoff, Nawrocki&Deriglasoff, Cyrk Deriglasoff).

Najnowszym z nich jest wodewilowo-punkowa orkiestra rozrywkowa Cyrk Deriglasoff, która wydała płytę pod tytułem „Magia y Tresura”. Zespół obecnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem, a sam Olaf postanowił w towarzystwie swojej gitary zwiedzić nasz kraj wzdłuż i wszerz.

Olaf Deriglasoff

i

Autor: Materiały prasowe

Olaf Deriglasoff z akustycznym koncertem w Warszawie

21 kwietnia artysta wystąpi Falcon Klub Bilardowy.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/355525387360828

Cena biletu: 45 zł

Liczba miejsc ograniczona / Bilety do nabycia w Klubie po wcześniejszej rezerwacji

Rezerwacja telefoniczna: 690 790 110Bilety dostępne online: https://bilety.io/3SWVm

Mellina: Arek Jakubik - po wyborach kamień spadł mi z serca