Nową trasę The Rolling Stones sponsoruje... Amerykańskie Stowarzyszenie Emerytów! To już ten czas

i

Autor: Materiały prasowe Nietypowy sponsor najnowszej trasy The Rolling Stones

Nową trasę The Rolling Stones sponsoruje... Amerykańskie Stowarzyszenie Emerytów! "To już ten czas"

2023-11-22 10:14

We wtorek 21 listopada, dokładnie miesiąc po premierze wyczekiwanego albumu, zespół The Rolling Stones w końcu zrobił to, na co czekało wiele fanów i fanek i oficjalnie ogłosił pierwsze daty najnowszej trasy koncertowej. Uwagę wszystkich zwrócił pewien jej szczegół, a mianowicie jeden ze sponsorów serii występów.

Miesiąc temu, konkretnie 20 października, zespół The Rolling Stones wydał swój najnowszy, niezwykle wyczekiwany, pierwszy od 18 lat album z premierowym materiałem. Krążek Hackney Diamonds spotkał się z bardzo dobrym, powszechnym przyjęciem, a promujący go singiel Angry już uzyskał nominację do nagrody Grammy. Kilka dni po premierze fani i fanki formacji mieli rękę na pulsie, spodziewając się rychłego ogłoszenia trasy koncertowej, promującej to szczególne wydawnictwo. Nic się jednak nie działo, aż do 21 listopada, kiedy to Mick Jagger, Keith Richards i Ronnie Wood oficjalnie podali pierwsze daty "Hackney Diamonds Tour". Póki co mowa jedynie o pokazach na terenie Stanów Zjednoczonych, ale już plotkuje się, że wydarzenie przedłuży się na kolejne miesiące, by najpewniej w 2025 roku, zawitać do Europy.

The Rolling Stones - 5 ciekawostek o albumie “Goats Head Soup” | Jak dziś rockuje?

Zaskakujący - a może wcale nie? - sponsor nowej trasy Stonesów

Amerykańscy fani legendy blues rocka już przygotowują się do zakupu biletów na zaplanowane pokazy. To właśnie w trakcie planowania transakcji, części osób w oczy rzuciło się, kto sponsoruje całe wydarzenie. Okazuje się, że jednym z patronów serii występów jest organizacja, ukrywająca się pod skrótem AARP. Nazwa ta rozwija się jako American Association of Retired Persons, co przetłumaczyć można jako... Amerykańskie Stowarzyszenie Emerytów!

Choć część osób odebrała to jako żart, to jednak faktem jest, że AARP naprawdę jest jednym ze sponsorów amerykańskiej części trasy grupy. Osoby należące do tej organizacji uzyskają m.in. dostęp do wcześniejszej sprzedaży biletów na pokazy.