Noel Gallagher

i

Autor: mat. prasowe

Sport i muzyka

Noel Gallagher wziął udział w projektowaniu nowych koszulek dla Manchesteru City

Noel Gallagher spełnił swoje marzenie jako kibic Manchesteru City. Mógł wziąć udział w projektowaniu nowych koszulek dla piłkarzy.

Noel Gallagher wziął udział w projektowaniu nowych koszulek dla Manchesteru City

Nie od dziś wiadomo, że Noel Gallagher, podobnie jak jego brat Liam, to zagorzały kibic Manchesteru City. Muzyka często można zobaczyć na meczach drużyny z Etihad Stadium. Teraz Gallagher wziął udział w projektowaniu nowych koszulek zespołu na przyszły sezon (2024/25). 

Duff McKagan - o koncercie w Polsce, ostatniej płycie i radach związkowych

Lider formacji High Flying Birds zaprojektował nową czcionkę, która zostanie wykorzystana na koszulkach piłkarzy Manchesteru City. – Wypisał każde nazwisko i numer w naszym składzie – informują przedstawiciele klubu za pośrednictwem komunikatu opublikowanego na oficjalnej stronie internetowej. 

W takich koszulkach będzie grała pierwsza drużyna mężczyzn w trakcie wszystkich meczów w ramach Ligi Mistrzów, Pucharu Anglii i Pucharu Carabao w nadchodzącym sezonie. 

Co istotne: nie tylko piłkarze będą przywdziewać koszulki, które powstały we współpracy z Noelem Gallagherem. Kibice Manchesteru City też mogą kupić koszulkę z nazwiskiem i numerem swojego ulubionego zawodnika na plecach. 

Nasza koszulka domowa na sezon 2024/25 została zaprojektowana z motywem Manchesteru w materiale i ma na lamówce nici z numerem 0161, jest to nawiązanie do numeru kierunkowego, które daje poczucie przynależności każdemu, kto nazywa Manchester swoim domem – czytamy na stronie zespołu. 

Rockowa odsłona Pragi! Oto muzyczne miejsca, które warto zobaczyć w stolicy Czech: