Nocny Kochanek zapowiada nowy album! Tym razem zespół przerobił znane piosenki

i

Autor: screen: https://youtu.be/KhGNOJg-1s4

Nocny Kochanek zapowiada nowy album! Tym razem zespół przerobił znane piosenki

2021-08-24 12:53

Nocny Kochanek wraca z nowym albumem! Grupa zapowiedziała krążek pod tytułem 'Stosunki międzynarodowe', który ma być specyficznym krążkiem z coverami.

Nocny Kochanek powraca z nowym albumem! Popularna grupa ogłosiła, że ma w zanadrzu wydawnictwo, które będzie specyficznym albumem z coverami. Co wiemy o krążku 'Stosunki międzynarodowe'?

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

Nocny Kochanek - Stosunki międzynarodowe: szczegóły nowego krążka

Jak przekazał zespół:

Zdajemy sobie sprawę, że wiele rozgłośni radiowych nie emituje naszych numerów ze względu na teksty. Bo jak to tak można śpiewać o pigułce samogwałtu albo o sosie czosnkowym kapiącym na biust?

Jednocześnie w tych samych rozgłośniach radiowych czy telewizji emitowane są numery gigantów muzyki rockowej, hardrockowej czy metalowej w innych językach, najczęściej po angielsku, których teksty są luźne czy wręcz frywolne. Postanowiliśmy je przetłumaczyć, mając na uwadze specyfikę języka, zależności kulturowe oraz nadając im typowy dla nas parodystyczny i pastiszowy charakter.

Preorder albumu wystartuje w najbliższą środę, 25 sierpnia, zaś w sklepach płyta pojawi się 24 września 2021 roku. Poniżej możecie zobaczyć okładkę albumu.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu