NITZER EBB

i

Autor: Materiały prasowe

Nitzer Ebb na JEDYNYM koncercie w Polsce! Gdzie zagrają? [DATA, BILETY]

2022-04-19 10:09

Bity, wściekłość i... Depeche Mode? Nitzer Ebb pojawią się na jedynym koncercie w naszym kraju! Grupa odwiedzała Polskę już kilkukrotnie i za każdym razem zachwycała energią i oprawą koncertową. Gościem specjalnym otwierającym wydarzenie będzie legendarny zespół HEDONE. Wszystkie najważniejsze informacje na temat wydarzenia znajdziecie poniżej.

Nitzer Ebb obecni są na scenie już niemal 30 lat. Ich szalenie niepokojąca, a zarazem przebojowa mieszanka muzyki industrialnej i elektro pop nie pozwoliła przejść obok nich obojętnie odciskając swoje piętno na muzycznej scenie Europy lat 80-tych. Te specyficzne i unikalne dźwięki do dziś brzmią świeżo, porywając do zabawy i tańca zarówno tych, którzy pamiętają początki zespołu, jak i nowych fanów. Zespół ma na koncie aż 11 albumów studyjnych oraz kilka wydawnictw EP. Trasy koncertowe grane u boku absolutnych klasyków takich jak Depeche Mode, które ugruntowały ich pozycję zjednując sobie oddanych fanów na całym świecie. Dodatkowo świetna forma wokalna Douglasa McCarthy sprawia, że do dziś na żywo zespół prezentuje się fenomenalnie. Tego zespołu po prostu trzeba posłuchać i będzie ku temu okazja. Nitzer Ebb nadjeżdża do Polski, aby zaprezentować swoje największe hity przed polską publicznością.

WYWIADÓWKA - JELONEK

Nitzer Ebb w Polsce 2022 - bilety, data i miejsce koncertu

Nitzer Ebb zmierzają do Polski i już 25 kwietnia 2022 r. zagrają w warszawskiej Progresji. W roli supportu pojawi się łódzki zespół HEDONE, który należy do grona najbardziej nowatorskich i niepoddających się zaszufladkowaniu formacji. Kapela już wielokrotnie rozgrzewała publiczność, koncertując po całej Polsce. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie klubu Progresja lub klikając TUTAJ

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?