NEW MODEL ARMY: premiera singla „First Summer After”!

i

Autor: Materiały prasowe NEW MODEL ARMY: premiera singla „First Summer After”!

NEW MODEL ARMY: premiera singla „First Summer After”!

2023-11-03 15:15

Zespół New Model Army udostępnił pierwszy singiel, a jednocześnie utwór otwierający nadchodzący album studyjny „Unbroken”. „First Summer After” to klasyczna "piosenka drogi" New Model Army, pełna zwrotów akcji i przygód. Teledysk został nakręcony i zmontowany przez stałego współpracownika zespołu, Toma Hardinga.

Nowy studyjny album , który ukaże się 26 stycznia 2024 roku, to nowoczesne oblicze New Model Army, w którym słychać ich klasyczną energię. Proces powstawania i nagrywania płyty trwał dość długo, przerwany zarówno przez koncerty z okazji 40. rocznicy powstania grupy oraz wydanie albumu „Sinfonia” nagranego wraz z orkiestrą symfoniczną.

Klimat na płycie zmienia się, a utwory poruszają różne tematy, od komentarzy społecznych i politycznych, po głęboko osobiste refleksje.

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

Pisaliśmy i nagrywaliśmy pomysły we własnym studiu od połowy 2021 roku i już na początku zdecydowaliśmy, że naszym numerem jeden przy miksowaniu będzie legendarny Tchad Blake. Album brzmi tak jak my, ale znowu inaczej i został pięknie zmiksowany – jest pełny i dynamiczny – ujawnił zespół.

New Model Army na koncertach w Polsce!

Zespół New Model Army ogłosił także, że 27 lutego rozpocznie trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie. Koncerty odbędą się także w Polsce w Krakowie (8 marca), Warszawie (9 marca), Gdańsku (11 marca) i Poznaniu (12 marca).

„Unbroken” zostanie wydany na płycie CD w twardej oprawie Mediabook, na klasycznym czarnym winylu i  w limitowanej wersji na czerwonym winylu.