New Model Army

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tina Korhonen

Zespół New Model Army prezentuje nowy album! Zespół zagra w Polsce w 2024 roku!

2024-01-26 9:44

Nowy studyjny album , który ukazuje się 26 stycznia 2024 roku, to nowoczesne oblicze New Model Army, w którym słychać ich klasyczną energię. Proces powstawania i nagrywania płyty trwał dość długo, przerwany zarówno przez koncerty z okazji 40. rocznicy powstania grupy oraz wydanie albumu „Sinfonia” nagranego wraz z orkiestrą symfoniczną.

Pisaliśmy i nagrywaliśmy pomysły we własnym studiu od połowy 2021 roku i już na początku zdecydowaliśmy, że naszym numerem jeden przy miksowaniu będzie legendarny Tchad Blake. Album brzmi tak jak my, ale znowu inaczej i został pięknie zmiksowany – jest pełny i dynamiczny – ujawnił zespół.

Rockowe piosenki na Halloween

Nowy album

Klimat na płycie zmienia się, a utwory poruszają różne tematy, od komentarzy społecznych i politycznych, po głęboko osobiste refleksje. „Unbroken” został wydany na płycie CD w twardej oprawie Mediabook, na klasycznym czarnym winylu i w limitowanej wersji na czerwonym winylu. 

New Model Army w Polsce w 2024 roku!

New Model Army ogłosiło także, że 27 lutego rozpocznie trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie. Koncerty odbędą się także w Polsce w Krakowie (8 marca), Warszawie (9 marca), Gdańsku (11 marca) i Poznaniu (12 marca).

  • 08.03 - Kraków, Klub Kwadrat
  • 09.03 - Warszawa, Palladium
  • 11.03 - Gdańsk, B90
  • 12.03 - Poznań, Klub Tama

Bilety będą dostępne w sprzedaży od 2 listopada pod linkiem.