Nergal o problemach z samoakceptacją pod zdjęciem z młodości. Muzyk napisał otwarcie

i

Autor: AKPA Nergal zamieścił zdjęcie ze znaczącym opisem

ze świata rocka

Nergal o problemach z samoakceptacją pod zdjęciem z młodości. Muzyk napisał otwarcie

2024-05-21 14:17

Jak to mówią - lata lecą! Każdy z nas się starzeje, a w parze z tym idzie zmiana wyglądu, niekiedy stylu, aparycji, ale też podejścia do samego czy samej siebie. O tym, że miał problemy z samoakceptacją w młodości napisał całkiem niedawno w swoich socialach Adam "Nergal" Darski. Muzyk zrobił to z charakterystycznym dla siebie przymrużeniem oka.

Ten rok zapowiada się dla zespołu Behemoth na naprawdę pracowity. Już niedługo formacja rozpocznie swoją trasę koncertową, na której świętować będzie mijające w tym roku 33-lecie. W serii koncertów grupie towarzyszyć będzie prawdziwa thrash metalowa legenda, czyli Testament. Już kilka miesięcy temu frontman zespołu, Adam "Nergal" Darski powiedział w wywiadzie dla podcastu "Everblac", że ten już pracuje nad nową muzyką, nie zdradził jednak, kiedy materiał ten miałby ujrzeć światło dzienne.

Muzyk przygotowuje się obecnie do trasy koncertowej i dzieli się z fanami za pośrednictwem swoich social postępami z prób, w tak zwanym międzyczasie znalazł też chwilę też na to, by wrzucić zupełnie inny post.

Wywiadówka - Nergal

Nergal za młodu

Jakiś czas temu muzyk wrzucił swoje zdjęcie z młodości, jak sam podał, ma na nim około 20 lat. Nergal w opisie otwarcie zdradził fanom, że miał wtedy spore problemy z samoakceptacją i zwyczajnie nie lubił siebie. W typowym dla siebie, żartobliwym stylu artysta dodał, że patrząc na fotografię w sumie wie, z czego to wynikało. Na końcu Nergal napisał, że jego zdaniem starzenie się jest prawdziwą radością - nie da się ukryć, artysta zmienił się z biegiem lat i mimo tego, że na początku napisał,  że "w sumie nie wie, kto jest na zdjęciu", to zachował chociażby charakterystyczną fryzurę. Zobacz fotkę poniżej!

Sprawdź poniżej 5 ciekawostek o albumie “The Satanist”:

SERCE z metalu bije GŁOŚNIEJ! O MIŁOŚCI w ciężkim graniu. CZŁOWIEK Z METALU