Nergal niezwykle szczerze o wokalistce Arch Enemy

i

Autor: Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER/Grzegorz Ksel/REPORTER Co lider Behemotha myśli o Alissie White-Gluz?

wypowiedzi muzyków

Nergal niezwykle szczerze o wokalistce Arch Enemy. Co lider Behemotha sądzi o Alissie White-Gluz?

2024-05-21 14:09

Behemoth powoli przygotowuje się do trasy z okazji swojego 33-lecia! Nim jednak to nastąpi, warto sprawdzić, co Nergal ma do powiedzenia na temat równości płci w świecie metalu. Muzyk w wyjątkowy sposób wypowiedział się zwłaszcza na temat Alissy White-Gluz, wokalistki zespołu Arch Enemy. Co sądzi na temat artystki?

Alissa White-Gluz to kanadyjska wokalistka, autorka tekstów, najbardziej znana z działalności w szwedzkim zespole death metalowym Arch Enemy. Artystka zastąpiła w 2014 roku poprzednią wokalistkę formacji, Angelę Gossow. Alissa nagrała z grupą trzy albumy studyjne, z czego najnowszy, zatytułowany Deceivers ukazał się w sierpniu 2022 roku. To właśnie o wokalistce w jednej ze swoich ostatnich rozmów, z rozbrajającą szczerością wypowiedział się Adam “Nergal” Darski, lider grupy Behemoth!

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - Polska

Co Nergal myśli o Alissie White-Gluz?

Muzyk będąc gościem podcastu „Hardcore Humanism With Dr. Mike” rozmawiał z prowadzącym na temat równości płci w świecie metalu. Nergal stwierdził, że metal jest bardzo szowinistycznym gatunkiem i nawet kobiety, które odnoszą w nim duże sukcesy, często spotykają się z okrutnym traktowaniem. Artysta wspomniał wtedy o Alissie White-Gluz, o której ma jak najlepsze zdanie i która, jak stwierdził z rozbrajającą szczerością:

Ma większe jaja niż większość metalowców, których znam i spotkałem w swoim życiu, i prawdopodobnie jest ona nawet silniejsza i odważniejsza ode mnie, jako faceta - powiedział Nergal w podcaście.

Zagłosuj w naszej sondzie: Zgadasz się ze stwierdzeniem Nergala, ze metal to szowinistyczny gatunek?

Sonda
Zgadasz się ze stwierdzeniem Nergala, ze metal to szowinistyczny gatunek?
SERCE z metalu bije GŁOŚNIEJ! O MIŁOŚCI w ciężkim graniu. CZŁOWIEK Z METALU