Na nowej płycie Megadeth, nie będzie basu Davida Ellefsona. Dave Mustaine potwierdził plotki

i

Autor: screen: https://youtu.be/wEm4yY10Lfg

Na nowej płycie Megadeth, nie będzie basu Davida Ellefsona. Dave Mustaine potwierdził plotki

2021-07-12 10:22

Po aferze z Davidem Ellefsonem, pewnym było, że w szeregach Megadeth dojdzie do zmian. Niewyjaśnioną kwestią był temat partii basu, które Ellfson zarejestrował na nowy album. W końcu, sam Dave Mustaine uciął wszelkie spekulacje na ten temat.

W wyniku skandalu obyczajowego, David Ellefson został usunięty z szeregów Megadeth, co było raczej do przewidzenia. Fani zastanawiali się jednak, czy na nowej płycie zespołu, która jest praktycznie gotowa, usłyszymy partie basisty? Wszelkiego rodzaju plotki zdementował sam Dave Mustaine.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Dave Mustaine uciął spekulacje na temat partii basu Davida Ellefsona. Co usłyszymy na nowej płycie zespołu?

W serwisie Cameo, gdzie możecie zamówić życzenia od lidera Megadeth, Dave dostał serię pytań od fanki, jedno z nich dotyczyło stylistyki nowej płyty zespołu. Jak powiedział Mustaine:

Podobno jesteś fanką 'Fatal Illusion'. Super. Na nowej płycie mamy kawałek 'The Dogs Of Chernobyl', który ma bardzo podobną agresję. Mam nadzieję, że ci się spodoba, kiedy usłyszysz płytę. A to już niedługo. Dzisiaj i jutro dokończę jeszcze kilka partii. Wszystkie nasze partie basu zostały nagrane.

Nie ujawniono kto będzie grał na basie i czy dołączy do zespołu na stałe.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu