Myslovitz

i

Autor: Łukasz Gawroński/ Materiały prasowe

Myslovitz - premiera singla "Miłość" w Esce ROCK!

2022-03-03 14:41

Myslovitz już 30 lat na scenie! Zespół obchodzi właśnie jubileusz 30-lecia muzycznej działalności. Z tej okazji legendarna formacja szykuje wiele niespodzianek dla swoich fanów m.in. nowy album i trasę koncertową. Pierwszy singiel „Miłość” możecie posłuchać w Esce ROCK!

Myslovitz to jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów w Polsce. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach. Przez ten czas stworzyła przeboje, które są grane nawet dzisiaj w największych stacjach radiowych - Scenariusz dla moich sąsiadów, Peggy Brown, Długość dźwięku samotności, Dla Ciebie. To tylko kilka utworów, które na stałe zapisały się już w historii polskiego rocka. Myslovitz mają na swoim koncie aż 10 albumów, które łącznie sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. To muzyczna formacja, której w naszym kraju raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. W 2022 roku zespół świętuje 30-lecie działaności, więc przygotował dla swoich słuchaczy kilka muzycznych niespodzianek!

Myslovitz - nowa płyta i koncerty

Zespół przez ostatnie lata zagrał wiele koncertów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Panowie pojawiali się na najważniejszych europejskich festiwalach - Montreux Jazz Festival, Das Bizarre-Festival i grali u boku muzycznych legend, jak Iggy Pop, Skin, czy Simpe Minds. Jednak koncertowanie jeszcze im się nie znudziło i wracają ponownie na scenę z nowym materiałem!

WYWIADÓWKA - JELONEK

Myslovitz - premiera singla "Miłość" w Esce ROCK

Z okazji 30 lat na scenie, zespół postanowił przygotować dla swoich fanów wiele wydarzeń. Zapowiadają nie tylko trasę koncertową, ale również nową płytę. Pierwszym singlem, który będzie promował album powracającego Myslovitz, jest utwór „Miłość”. Singiel można odsłuchać przedpremierowo już w czwartek 3 marca 2022 po godzinie 16:00 w Esce ROCK! W audycji pojawią się również sami muzycy, którzy zdradzą więcej informacji o koncertach i nowej płycie.

Oficjalna premiera singla „Miłość” 4 marca 2022.

Sonda
Jak często chodzisz na koncerty?