Muse zapowiada nadchodzący album kolejnym singlem. Dystopijny klip do Will Of The People

i

Autor: Screen z YouTube/Muse Nowy numer od Muse

Muse zapowiada nadchodzący album kolejnym singlem. Dystopijny klip do "Will Of The People"

2022-06-02 9:37

Już pod koniec sierpnia ukaże się wyczekiwany, pierwszy od czterech lat album zespołu Muse. W oczekiwaniu na wydawnictwo, grupa podzieliła się z fanami kolejnym singlem promującym - tym razem została nim piosenka tytułowa. Do numeru powstał też niepokojący, dystopijny teledysk - sprawdźcie go sami!

Zespół Muse jest obecny na rynku muzycznym już od 1994 roku, jednak pierwszy album wydał dopiero pięć lat później. Mowa o krążku Showbiz, który początkowo cieszył się umiarkowanym zainteresowaniem fanów muzyki.Większy rozgłos przyniosły grupie kolejne płyty - Origin of Symmetry (2001), Absolution (2003), Black Holes and Revelations (2006), The Resistance (2009), The 2nd Law (2012), Drones (2015), Simulation Theory (2018). Na początku tego roku Panowie opublikowali pierwszy od czterech lat singiel - Won't Stand Down zapowiedział najnowszy, dziewiąty już album solowy grupy, zatytułowany Will of the People.

Eska Rock szybkie pytania MARIA SADOWSKA

Muse z kolejnym singlem z albumu “Will of the People” - dystopijny klip do tytułowego numeru

W środę 1 czerwca zespół zaprezentował kolejny singiel z nadchodzącej płyty. Tym razem Panowie postawili na utrzymany w glam rockowym klimacie numer tytułowy, do którego powstał też teledysk. Klip przedstawia grupę rewolucjonistów, których głównym celem jest obalenie “Ministerstwa Prawdy”- reżyserem wideo jest wielokrotnie nagradzany twórca filmowy Tom Teller.

“Will of the People” - szczegóły wydawnictwa

Dziewiąty album studyjny Muse ukaże się 26 sierpnia, do tej pory wydawnictwo promują trzy single. Na płycie znajdzie się w sumie dziesięć piosenek, a całość trwać będzie nieco ponad 37 minut. Za produkcję albumu odpowiada, tak jak w przypadku The Resistance i The 2nd Law, sam zespół.

Sonda
Który album Muse lubisz najbardziej?