Måneskin i Supermodel - klimat imprez rodem z lat '90 w najnowszym klipie zespołu

i

Autor: Screen z YouTube/Måneskin Official Nowy teledysk od Måneskin

Måneskin i "Supermodel" - klimat imprez rodem z lat '90 w najnowszym klipie zespołu

2022-06-01 13:23

Zaprezentowany światu kilka tygodni numer “Supermodel” od Måneskin doczekał się teledysku! W klipie do najnowszego singla, włoski zespół przenosi nas prosto na hollywoodzką imprezę rodem z lat ‘90 i angażuje w pogoń za pewną drogocenną torebką. Czy grupie uda się ostatecznie podbić światowe listy przebojów?

Zespół Måneskin szturmem wziął światowe sceny muzyczne po ubiegłorocznym zwycięstwie w konkursie Eurowizji. Od tego czasu młodzi muzycy grają koncerty na całym świecie, zdobywają nagrody i wydają kolejne single. Jednym z nich jest zaprezentowany kilka tygodni temu Supermodel, którego producentem został Max Martin - szwedzki producent muzyczny, znany ze współpracy z popowymi sławami, m.in. Britney Spears, Arianą Grande, Taylor Swift czy The Weekndem. Brzmienie numeru wielu osobom od razu skojarzyło się z klimatem Kalifornii i graniem Red Hot Chili Peppers.

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Måneskin i klip do “Supermodel” - prawdziwa impreza w stylu lat ‘90!

Niemal trzy tygodnie po premierze piosenki, zespół podzielił się z fanami wyczekiwanym klipem! W krótkim, trwającym nieco ponad trzy minuty, teledysku muzycy biorą udział w licznych imprezach rodem z lat ‘90 i wyruszają w pogoń za tytułową “supermodel”, która ukradła im pewien przedmiot z drogocenną zawartością. Co jeszcze dzieje się w klipie? Sprawdźcie sami!

Måneskin w Polsce

W najbliższych miesiącach włoska kapela zawita do naszego kraju aż dwukrotnie! Już w środę 29 czerwca zespół zagra na tegorocznej edycji Open’era, a w maju przyszłego roku pojawi się na warszawskim Torwarze w ramach trasy “Loud Kids Tour Gets Louder”.