Zalewski / Męskie Granie

i

Autor: LUKASZ GDAK/Polska Press/East News

Męskie Granie 2022 - "Jest tylko teraz". Tak brzmi tegoroczny hymn orkiestry!

2022-05-31 12:01

Najpopularniejsza polska trasa koncertowa powraca! Dwie sceny, osiem miast i prawie 80 artystów reprezentujących odmienne konwencje i style. Sprawdźcie, kto wystąpi w tym roku oraz jak brzmi nowy hymn orkiestry "Jest tylko teraz" w wykonaniu Zalewskiego, Bedoesa i Kwiatu Jabłoni.

Męskie Granie 2022 startuje już 24 czerwca w Poznaniu i potrwa do 27 sierpnia. To będzie największa edycja tego wydarzenia w historii. Trasa zagra aż w ośmiu miastach, a koncerty będą się odbywały zarówno w piątki, jak i soboty. Poza Poznaniem, artyści pojawią się w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Gdańsku i Żywcu. Na widzów czeka wiele niespodzianek i zaskakujących projektów m.in. specjalne i wyjątkowe show Dawida Podsiadło, tribute Krzysztofa Krawczyka, czy występ Natalii Przybysz z piosenkami Kory i zespołu Maanam. Każdej edycji Męskiego Grania towarzyszy również utwór przewodni, promujący to wydarzenie. Posłuchajcie, jak brzmi główny motyw imprezy w tym roku!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Męskie Granie - wszystkie hymny w jednym miejscu. Pamiętacie jak to wszystko się zaczęło?

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Męskie Granie 2022 - piosenka 'Jest tylko teraz'. Jak brzmi tegoroczny hymn orkiestry?

Męskie Granie od lat słynie ze swoich świetnych piosenek przewodnich, które śpiewają najwięksi polscy artyści. Tym razem trasę koncertową promuje utwór Jest tylko teraz w wykonaniu Zalewskiego, Kwiatu Jabłoni i rapera Bedoesa. Za produkcję, mix i mastering odpowiada SMOLIK. Piosenkę będzie można usłyszeć na letnich koncertach we wszystkich miastach. Poniżej możecie sprawdzić, jak brzmi tegoroczny hymn!

Męskie Granie 2022 - artyści. Kto wystąpi w tym roku?

Organizatorzy ogłosili pierwsze nazwiska, które pojawią się na Męskim Graniu 2022. Na scenie głównej wystąpią m.in. Daria Zawiałow, KARAŚ/ROGUCKI, Wojtek Mazolewski, Cool Kids of Death, Kortez, Mioush, Maria Peszek, Smolik, sanah, Kwiat Jabłoni, Organek, Mrozu, Zalewski, Brodka oraz Dawid Podsiadło ze specjalnie przygotowanym na to wydarzenie repertuarem. Na scenie Ż zagra m.in. Bedoes, Sobel, Tymek, Zdechły Osa, Mery Spolsky, Coals i Julia Wieniawa. Pełny line-up z rozpisanymi datami koncertów możecie zobaczyć W TYM MIEJSCU.