Muniek i spółka prezentują „To chyba miłość jest”! Utwór promuje film Uwierz w Mikołaja

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Jacek Poremba „Uwierz w Mikołaja” ze świąteczną piosenką T.LOVE

Muniek i spółka prezentują „To chyba miłość jest”! Utwór promuje film "Uwierz w Mikołaja"

2023-10-13 12:08

Ku zaskoczeniu fanów, to właśnie T.Love rozpoczyna w tym roku sezon świątecznych piosenek. „To chyba miłość jest” rozgrzewa jak zimowa herbatka i wełniany koc. Ta piosenka to hymn na cześć miłości ze wszystkimi jej obliczami – i tym słodkim, i tym mniej pogodnym.

Poza tym nie da się zaprzeczyć, że długie zimowe wieczory i atmosfera świąt sprzyjają okazywaniu sobie miłości bardziej niż jakiekolwiek Walentynki. Jak śpiewa Muniek „kiedy pada śnieg, tulisz się jak dziecko”.

Czego chcieć więcej na Święta? Wzruszających, ciepłych historii pełnych dobrego humoru, które choć oderwą nas od codzienności. T.Love najnowszym singlem zaprasza do kina! Piosenka promuje film „Uwierz w Mikołaja”.

Muniek o nowej płycie T.Love : „No jara mnie to strasznie!”

Świetnie przyjęty album T.Love

„To chyba miłość jest” to zupełnie nowy kawałek – czy zapowiada nowy materiał zespołu? Tego jeszcze nam nie zdradzają. Ostatnim pokrytym złotem albumem T.Love jest „Hau! Hau!” z przebojową „Pochodnią” z udziałem Kasi Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni.

To był najbardziej wyszczekany album w dyskografii bandu. Wyszczekany w podwójnym znaczeniu. W 2022 roku zespół T.LOVE obchodził bowiem swoje 40-lecie oraz 30-tkę albumu „King”. Lider Muniek Staszczyk po prostu nie mógł nie reaktywować (po 6 latach zawieszenia) tej ferajny indywidualności. I tak w historycznym składzie: Muniek Staszczyk (wokale, teksty), Janek Benedek (gitary, kompozycje, produkcja muzyczna), Jacek Perkowski (gitary), Paweł Nazimek (bas) i Sidney Polak (perkusja) powstał „Hau! Hau!”. Szacowny 40-latek szczeka więc głośno, konkretnie i na temat!