Sanah w duecie z… Muńkiem Staszczykiem! Ten wykon klasyka T.Love zaskakuje!

i

Autor: AKPA Sanah i Muniek Staszczyk śpiewają razem kultowy utwór T. Love

Sanah w duecie z… Muńkiem Staszczykiem! To wykonanie klasyka T.Love zaskakuje!

2023-09-25 11:57

Był Dawid Podsiadło - teraz czas na Sanah! Młoda artystka, ciesząca się w naszym kraju ogromną popularnością, zagrała w piątek 22 września historyczny koncert na warszawskim PGE Narodowym. Zuzanna zaprosiła na swój koncert licznych gości, w tym... Muńka Staszczyka! Sanah i lider T. Love zaśpiewali wspólnie wielki przebój zespołu!

Sanah szturmem wdała się na polski rynek muzyczny w 2019 roku, a przełomowy okazał się być dla niej kolejny rok. To wtedy światło dzienne ujrzał singiel Szampan, który natychmiast zaczął cieszyć się ogromną popularnością i oficjalnie zapowiedział debiutancki album gwiazdy. Wydawnictwo Królowa dram ukazało się w maju tego samego roku i znalazło się na szczycie listy sprzedaży OLiS. Kolejne miesiące i lata okazały się być bardzo pracowite dla sanah - EP-ka Bujda, płyty Irenka, Uczta Sanah śpiewa poezyje, kolejne przeboje w polskich stacjach radiowych, nominacje i statuetki branżowych nagród, w tym wygrana czterech Fryderyków, oraz cieszące się ogromnym zainteresowaniem trasy koncertowe. Jednym słowem, o sanah nie przestaje być głośno i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić!

Muniek o nowej płycie T.Love : „No jara mnie to strasznie!”

Sanah i Muniek Staszczyk w duecie!

Szczególnie istotna dla młodej artystki okazała się być ta najnowsza, czyli "Uczta nad ucztami", w ramach której ta zagrała na trzech największych polskich stadionach - Stadionie Śląskim w Chorzowie, Polsat Plus Arena w Gdańsku i warszawskim PGE Narodowym. Ostatni z pokazów miał miejsce w piątek 22 września i już zapisał się w historii - sanah jest pierwszą polską artystką, której udało się wyprzedać największy rodzimy stadion!

Na tym specjalnym wydarzeniu, gwieździe towarzyszyli goście - na scenie z sanah pojawili się Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Tomasz Kot jak Pan Kleks i... Muniek Staszczyk! Lider zespołu T.Love i jedna z najpopularniejszych współczesnych polskich artystek wykonali wspólnie legendarny utwór zespołu - Chłopaki nie płaczą! Przypominamy, że nie jest to pierwszy duet sanah z gwiazdą polskiej sceny rockowej - już w ubiegłym roku wokalistka wykonała z Felicjanem Andrzejczakiem klasyk Jolka, Jolka pamiętasz! Jak wypadli razem Zuzanna i Muniek? Sprawdź zdjęcia i nagrania w galerii poniżej!