Mùlk prezentują nowy singiel i zapowiadają nowy album

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Bartosz Hervy Mùlk prezentują nowy singiel i zapowiadają nowy album

Mùlk prezentują nowy singiel i zapowiadają nowy album

2023-10-25 14:57

Mùlk prezentują nowy singiel. Utwór „K.O.” zapowiada drugi album zespołu, zatytułowany „DWA”, który ukaże się 24 listopada. Album można zamawiać od dziś.

W utworze „K.O.” nie zabrakło gości specjalnych. Są to znany z norweskiego Shining Jørgen Munkeby oraz grający na klawiszach Szymon Burnos. Zrealizowany przez Bartosza Hervy klip do utworu można obejrzeć poniżej!

Wokalista zespołu, Boluś, mówi o utworze „K.O.”:

O nowej płycie i Taco Hemingwayu - Riverside w Esce ROCK

Po koncercie ktoś powiedział nam, że gramy tantrycznego punka i z takim stwierdzeniem mogę się zgodzić, jeśli tantryzm jest celebrowaniem wewnętrznego, latami kiełkującego wkurwu - czyli zupełnie nie mogę się zgodzić. Gdy piłuję pysk w refrenie „K.O.” - singla zwiastującego nasz najnowszy album - to zrzucam z siebie balast bezwyjściowości.

Nowy album!

Album „DWA” został wyprodukowany przez Łukasza Kumańskiego i Mulk, miksem zajął się Łukasz, a STEM mastering jest dziełem Marcina Szwajcera.

Mùlk pochodzi z Trójmiasta. W 2018 roku zadebiutowali bardzo dobrze przyjętym singlem, zatytułowanym "Bies". W 2020 ukazał się debiutancki krążek zespołu, zatytułowany „I”.W składzie Mùlk znajdują się muzycy takich załóg jak: Me And That Man, The Fruitcakes oraz Moose The Tramp.