MTV Unplugged - znana jest kolejna gwiazda serii występów bez prądu!

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Kto został nową gwiazdą MTV Unplugged?

MTV Unplugged - znana jest kolejna gwiazda serii występów "bez prądu"!

2022-11-22 18:50

Już 14 grudnia, w ramach kultowej muzycznej serii MTV Unplugged, wystąpi Margaret. Razem z artystką uczestnicy wydarzenia przeniosą się na słoneczną Kubę. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów w serwisie i aplikacji goingapp.pl.

Do 13. edycji polskiej serii MTV Unplugged zaproszono artystkę, która związana jest ze sceną muzyczną od ponad dekady, a jej twórczość nie raz była doceniana również za granicą. Margaret śmiało sięga po różne style muzyczne jak pop, hip hop czy latino. Artystka poświęca wiele uwagi również warstwie wizualnej swoich występów, dzięki czemu jej koncerty są niezapomnianym przeżyciem.

Szczegóły koncertu MTV Unplugged

Tym bardziej akustyczny koncert Margaret zapowiada się niezwykle. 14 grudnia w warszawskim Teatro Cubano publiczność przeniesie się do barwnej Havany, gdyż tym razem artystka inspirowała się twórczością Buena Vista Social Club. Nie będzie klasycznej sceny i rzędów numerowanych foteli. Zamiast nich będzie bar i rozstawione dookoła stoliki, wśród których odbędzie się występ.

Jan Borysewicz w Esce ROCK - o koncercie MTV Unplugged i nie tylko!

„MTV Unplugged zawsze było moim Świętym Graalem – jako dziecko zasłuchiwałam się w pierwszym koncercie Unplugged z Kayah czy fenomenalnym występie Mariah Carey. Tym bardziej cieszę się, że w tej kultowej atmosferze będę miała okazję obchodzić 10-lecie swojej pracy artystycznej. Koncept tego koncertu chodził za mną już od jakiegoś czasu, bo od zawsze czułam, że moje serce ciągnie do Ameryki Południowej. W mojej dotychczasowej dyskografii jest wiele inspiracji tą właśnie kulturą – baila funky, reggaeton, dancehall. Z drugiej strony dużo we mnie wschodniej melancholi, dlatego robimy gorącą latynoską imprezę w sercu dalekiej północy” – komentuje nadchodzące wydarzenie Margaret.

Płyta MTV Unplugged od Lady Pank!

To nie koniec muzycznych zapowiedzi. Już 25 listopada premierę będzie miał album Lady Pank „MTV Unplugged”, a sam występ będzie można zobaczyć na platformie Player. Miesiąc później, 30 grudnia, koncert Lady Pank zostanie wyemitowany na antenie MTV Polska.

„MTV Unplugged” to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. Do tej pory w Polsce swoją muzykę „bez prądu” zaprezentowali m.in. Kayah, Hey, Kult, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Natalia Kukulska i Lady Pank.