Michelle Gurevich na czterech koncertach w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Michelle Geerardyn Michelle Gurevich zagra w Polsce serię koncertów

Michelle Gurevich na czterech koncertach w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

2022-11-18 12:57

Uwielbiana przez polską publiczność Michelle Gurevich wraca do naszego kraju w mniej niż rok od ostatniej wizyty. W dniach 16-19 marca 2023 roku zagra dzień po dniu w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Warszawie.

Jej twórczość często porównywana jest do dokonań Leonarda Cohena, Nico czy Ałły Pugaczowej, a recenzenci określają jej niesamowicie klimatyczne, melancholijne nagrania jako slowcore rock czy lo-fi pop. Niezależnie od dziennikarskich etykiet, muzyka Gurevich po prostu hipnotyzuje i dociera do najgłębszych zakamarków ludzkiej wrażliwości. Nie dziwi więc fakt, że po twórczość Michelle często sięgają reżyserzy filmowi i producenci reklam telewizyjnych.

Michelle Gurevich na koncertach w Polsce! DATY, MIASTA

Gurevich urodziła się w Toronto, w rodzinie rosyjskich imigrantów i to właśnie jej wschodnie pochodzenie było kluczowe dla jej dorastania oraz rozwoju muzycznej kariery. Na koncie ma aż 6 albumów studyjnych i możemy być pewni, że podczas polskich koncertów usłyszymy pełny przekrój jej bogatej twórczości.

Polska mini-trasa Michelle Gurevich będzie przebiegać następująco:

  • 16.03.2023 - Gdańsk, Drizzly Grizzly
  • 17.03.2023 - Poznań, CK Zamek
  • 18.03.2023 - Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 19.03.2023 - Warszawa, Proxima
Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe

Bilety na występy Michelle Gurevich

Bilety trafią do sprzedaży 21 listopada o godzinie 10:00 na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Going.pl, Ticketmaster.pl oraz w Empikach.