Metallica

i

Autor: YouTube/screen z wideo

Nowości

Metallica walczyła z deszczem na koncercie. To wykonanie "Master of Puppets" przejdzie do historii WIDEO

Pogoda zdecydowanie nie oszczędzała muzyków Metalliki w trakcie pierwszego tegorocznego koncertu, który miał miejsce w Monachium. Zespół właśnie opublikował na swoim youtubowym kanale "Master of Puppets" ze wspomnianego występu. To wykonanie z pewnością przejdzie do historii!

Metallica opublikowała "deszczowe" wykonanie "Master of Puppets"

Metallica rozpoczęła, nie tak dawno, tegoroczną trasę koncertową promującą ubiegłoroczny album "72 Seasons". Pierwszy występ odbył się 24 maja w Monachium. Tego wieczoru pogoda, delikatnie rzecz ujmując, nie dopisywała. Muzycy Metalliki musieli walczyć z ulewnym deszczu. Nawet tak niekorzystne warunki atmosferyczne nie przeszkodziły zespołowi w dokończeniu koncertu. 

Na sam finał pierwszego z dwóch występów na Olympiastadion w Monachium grupa zagrała kultowy "Master of Puppets"

Metallica idzie w ekologię!

Zapis tego wykonania, które niewątpliwie przejdzie do historii, pojawiło się już na youtubowym kanale Metalliki. Dodajmy, że jest to pierwsze wideo opublikowane przez zespół z tegorocznej odsłony trasy koncertowej "M72". 

Z całością możecie zapoznać się poniżej:

Metallica ponownie w Polsce

Wielkimi krokami zbliżają się dwa tegoroczne koncerty Metalliki w naszym kraju. Przypomnijmy, że James Hetfield i spółka zagrają 5 i 7 lipca na PGE Narodowym w Warszawie. Oba występy będą się od siebie różnić. Na każdym będzie zupełnie inna setlista, a także supporty. Dodatkowo zespół przywiezie ze sobą scenografię robiącą wrażenie. Przenosi ona bowiem słynny "snake pit" na środek sceny.

Nie tak dawno poznaliśmy także szczegółowe informacje dotyczące dodatkowych atrakcji, które czekają w Warszawie na fanów Metalliki. 6 lipca, pomiędzy dwoma koncertami w ramach Metallica Warsaw Takeover, będzie można wziąć udział w spotkaniu autorskim z fotografem zespołu – Rossem Halfinem czy zobaczyć trzy filmy – "Cliff ‘Em All", "Cunning Stunts" oraz "Orgullo, Pasion y Gloria: Tres Noches En La Ciudad de Mexico" – w warszawskim Multikinie. Ponadto w klubie Proxima odbędzie się koncert zespołów: The Legacy oraz Rusty Head. Wszystkie powyższe atrakcje są biletowane. 

Najlepsze albumy w dorobku Metalliki. Oto nasz TOP5: